هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

ماساژ درمانی

نویسنده: علیرضا فردوسی دسته: ماساژ درمانی تاریخ: 1396-03-31 دیدگاه: 0 بازدید: 1160

به دستکاری لایه‌های سطحی و عمیق عضلانی و بافت همبند با استفاده از تکنیک‌های مختلف، به منظور افزایش عملکرد، کمک در روند درمان، و ترویج آرامش و آسایش است.

لوازم مورد نیاز

کوارتز شفاف و پاکسازی شده داشته باشید تا اتصال سوژه را با زمین برقرار کند و می توانید از گوی ها و منشور سنگهای مختلف در موقع ماساژ دادن بر روی چاکرا های سوژه استفاده کنید تا بتوان چاکرا ها را هم پاکسازی کرد.

ماساژ درمانی

1-   ابتدا از سوژه بخواهید لباس هایش را درآورد و به روی سطحی نرم دراز بکشد زیر سر و زیر مچ پایش بالشتی نرم قرار دهید. دو حوله بزرگ رویش بکشید تا گرم بماند.

2-   چند قطعه کوارتز شفاف دوره سوژه بچینید . نوک تیز کوارتز ها باید به سمت سوژه باشد می توانید از کوارتز های مختلف استفاده کنید یادتان باشد که حلقه باید آن قدر بزرگ باشد که بتوانید درون آن بنشینید. وقتی در حلقه قرار می گیرد حس می کنید که کریستال های دورتان به شما انرژی لازم برای درمان را می دهند.

3-   پشت سوژه را با دو دست به آرامی ماساژ دهید به گونه ای که احساس کنید تنش ها بیرون می ریزند.

4-   حالا پتو را کنار بزنید و ماساژ را با ضربه های آرام و یکنواخت دست ادامه دهید کنار سوژه بنشینید و مقداری روغن کف دستتان بریزید و دستهایتان را آن قدر به هم بمالید تا گرم شوند.

5-   هر دو دست را به آرامی پشت سوژه روی دو طرف ستون فقراتش بگذارید نوک انگشتان باید به سمت بالا باشد. حالا دست هایتان را با فشار روی پشت سوژه به سمت بالا حرکت دهید. وقتی به گردن رسیدید دست ها را با فشار به سمت شانه ها و پهلو حرکت دهید و دوباره به سمت ستون فقرات بر گردید.

این کار را با آرامش چند بار تکرار کنید.

6-   حال می توانید از کریستال یا عصای کریستالی برای ماساژ استفاده کنید. از آن بخواهید تا بدن ذهن و روح سوژه را به تعادل برساند. گوهر فردوس ایران سنگ را به حالت دورانی روی سمت راست ستون فقرات سوژه حرکت دهید. این کار را هفت بار تکرار کنید.

7-   همین کار را در سمت چپ ستون فقرات تکرار کنید.

8-   اگر از دو سنگ همزمان استفاده می کنید. سنگ ها را در دو طرف ستون فقرات قرار دهید و با حرکتی دایره وار به سمت پایین تا کمر بروید این کار را حداقل سه بار انجام دهید.

9-   در صورت وجود درد یا ناراحتی در قسمت هایی از بدن کریستالی روی آن ناحیه قرار دهید و آن را چند بار خلاف جهت عقربه های ساعت حرکت دهید تا مطمئن شوید درد از بین رفته و آرامش به دست آمده است. کریستال را به سمت زمین بگیرید تا انرژی های آن را جذب زمین شوند.

10-حال کریستال دیگری بردارید و آن را روی پشت سوژه قرار دهید. هر دو دستتان را روی کریستال بگذارید و آن را در جهت حرکت عقربه های ساعت بگردانید و بخواهید که ناحیه مورد نظر انرژی های شفا بخش کریستال را جذب کند مراحل 9 و 10 را روی نواحی ای از بدن سوژه که درد یا ناراحتی دارد تکرار کنید.

11-با سر انگشتان پشت سوژه را ماساژ دهید. سپس حوله را روی او بکشید.

12-زیر پای سوژه بنشینید. حوله را کنار بزنید دستهایتان را پشت ساق پا و زیر زانوی او قرار دهید.

13-همانند پشت ابتدا روغن را کف دست هایتان بریزید و بعد تک تک پاها را از پایین به بالا به سمت ران به آرامی ماساژ دهید. وقتی به بالای ران رسیدید دستتان را بردارید و دوباره از پایین از قوزک پا شروع کنید این کار را چند بار تکرار کنید.

14-حالا با دو قطعه کریستال به آرامی بر پشت ساق پاها ضربه بزنید.

15-سوژه را با پتو خوب بپوشانید و بگذارید کمی استراحت کند طوری که انرژی کریستال ها اثر کند.

16-دو قطعه کریستال دودی یا تورمالین سیاه روی پاشنه پاهایش بگذارید. اگر دور سوژه حلقه سنگ درست کرده بودید سنگها را بردارید اگر سوژه آماده برخاستن است به او لیوانی آب بدهید.

در گروه‌های مشابه

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید

10 درصد تخفیف
ارسال به تمام کشور
محصولات درمانی

تازه های وبلاگ