به عبارت ساده تر ، قانون جذب توانایی جذب هر آنچه که ما روی آن تمرکز می کنیم ، وارد زندگی ما می شود. اعتقاد بر این است که ، صرف نظر از سن ، ملیت یا اعتقاد مذهبی ، همه ما مستعد قوانینی هستیم که حاکم بر جهان است ، از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن استفاده می کند تا آنچه را که در افکار ما است ، ترجمه کند و آنها را به واقعیت تبدیل کند. در اصطلاحات اساسی ، در نهایت همه افکار به چیزهایی تبدیل می شوند . اگر بر عذاب و غم منفی متمرکز شوید ، در زیر آن ابر خواهید ماند. اگر بر افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی را برای رسیدن به هدف خود داشته باشید ، با عملی گسترده راهی برای دستیابی به آنها خواهید یافت.

به همین دلیل است که جهان چنین مکانی بی نهایت زیبا است. قانون جذب اینگونه تصریح می کند که هر کاری را که می توانید در چشم خود تصور کنید و در ذهن نگه دارید قابل دستیابی است اگر در یک برنامه کاری اقدام کنید تا به جایی برسید که می خواهید باشید.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از بزرگترین رمز و رازهای زندگی است. افراد معدودی کاملاً آگاه هستند که قانون جذب چه تاثیری در زندگی روزمره آنها دارد. چه ما این کار را آگاهانه و چه ناآگاهانه انجام دهیم ، در هر ثانیه از وجود ما ، به عنوان آهنربای انسانی عمل می کنیم که افکار و احساسات خود را ارسال می کنیم و بیشتر آنچه را که بیان کرده ایم ، دوباره به خود جلب می کنیم.

متأسفانه ، بسیاری از ما هنوز هم نسبت به پتانسیل هایی که در اعماق ما قفل شده اند ، نابینا هستیم. در نتیجه ، آسان است که افکار و احساسات خود را کنترل نکنید. این افکار اشتباه را منتقل می کند و احساسات و وقایع ناخواسته بیشتری را وارد زندگی شما می کند.

با گفتن این موضوع ، کشف اینکه قانون جذب در زندگی شماست باید دلیل بزرگی برای جشن باشد! هنگامی که قدرت جذب توسط شما درک شد دیگر مخفی نیست . بعلاوه ، شما آموخته اید که چگونه به طور مؤثر این موارد را در زندگی روزمره خود اعمال کنید ، کل آینده شما برای خلق شماست.

کیت ابزار رایگان قانون جذب:

بیاموزید که چگونه امروز به طور مؤثرتر تجلی پیدا کنید

تاریخچه قانون جذب

قبل از شروع سفرهای باورنکردنی به سمت روشنگری واقعی در قانون جذب ، مهم است که بدانید که می توانید آن را در زندگی خود اعمال کنید و در صورت استفاده از ابزارهای صحیح می تواند مؤثر باشد. رویه ها و اعتقادات موجود در این قانون باعث نادیده گرفتن زندگی افراد بزرگ در طول تاریخ شده است.

چه چیزی قانون جذب است

صدها سال پیش تصور می شد قانون جذب توسط بودا جاودانه به انسان تعلیم داده شده است. اعتقاد بر این است که او می خواست که شناخته شود که "آنچه شما شده اید همان چیزی است که شما فکر کرده اید". این اعتقادی است که در قانون جذب کاملاً ذاتی است.

با گسترش این مفهوم به فرهنگ غربی اصطلاح "کارما" نیز آمده است ، اعتقادی است که در بسیاری از جوامع رواج دارد.

در طول قرن ها ، این درک مشترک در بین بسیاری از مردم بوده است که آنچه شما به جهانیان می دهید (چه عصبانی باشد ، چه خوشبختی ، نفرت یا عشق باشد ) درنهایت چیزی است که در پایان می تواند به زندگی شما بازگردد.

این مفهوم ساده و به راحتی قابل پیگیری است که برای تعداد زیادی از سالها در بین بسیاری محبوب شده است. این نشان می دهد که ایده قدرت جذابیت چیز جدیدی نیست. در حال حاضر برای بسیاری از ما از طرق مختلف قابل تشخیص است.

اصول اصلی قانون جذب را می توان در آموزه های بسیاری از تمدن ها و گروه های مذهبی نیز کشف کرد. به عنوان مثال ، در ضرب المثل های 23: 7 آمده است: "همانطور که انسان در قلب خود فکر می کند ، او هم هست". اثبات ستایش برای قوانین جذب را می توان در سنین مختلف کشف کرد. همه به روش های مختلف ضبط و آموزش داده شده اند ، اما هنوز هم وجود دارد تا همه بشریت بتوانند آن را پیدا کنند.

آیا قانون جذب واقعیت دارد؟

همانطور که قبلاً بحث شد ، قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده است. و بسیاری از زنان و مردان بزرگی که نشان خود را بر این جهان گذاشته اند ، نشان داده اند که قانون جذب یکی از بزرگترین قدرت های روی زمین است؛ با بسیاری از شاعران ، هنرمندان ، دانشمندان و اندیشمندان بسیار خوبی چون شکسپیر ، بلیک ، امرسون ، نیوتن و بتهوون ، همه این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال می دهند.

طرفداران مدرن بسیاری از قانون قانون جذب نیز وجود داشته اند. این موارد شامل اپرا وینفری ، جیم کری و دنزل واشنگتن است.علاوه بر این ، با بیش از 5.8 میلیون هوادار فیس بوک ، داستان های موفقیت آمیز زیادی پیرامون قانون جذب وجود دارد.

چالش برانگیزترین بخش تأیید و پذیرش حقیقت آنچه قانون جذب دارد ارائه می دهد این است که بدانید که هر یک از تصمیمات شما در زندگی ، چه خوب و چه بد ، تنها توسط شما شکل گرفته است. برای بسیاری ، این می تواند قرص تلخی برای بلع باشد ، به خصوص اگر احساس می کنید که شما یا عزیزانتان به برخی ضربات سخت در زندگی برخورد کرده اید.

با این حال ، هنگامی که واقعاً فهمیدید که کلید اصلی قانون جذب چیست ، می توانید با امید و شجاعت در دانش بیش از حد تجدید کنید که آزاد هستید که مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید و خود را برای همیشه از چرخه ترس آزاد کنید ، نگرانی یا منفی که مدت طولانی شما را عقب نگه داشته است.

علم پشت قانون جذب: واقعیت ، نه داستان

کار فیزیکدانان کوانتومی در سالهای اخیر به درخشش بیشتر در مورد تأثیر باورنکردنی که قدرت ذهن در زندگی ما و جهان به طور کلی دارد ، کمک کرده است. هرچه این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگی به طور یکسان کاوش شود ، درک بیشتری در مورد چقدر نقش ذهن در شکل دهی به زندگی و دنیای پیرامون ما دارد.

چه چیزی قانون جذب است

فرقی نمی کند که شما تا به حال درک کاملی از فیزیک کوانتومی در پشت قانون جذب داشته باشید. با این حال ، این بدان معنا نیست که همه ما نمی توانیم از مزایای بسیاری که این سخاوتمندانه و قانونی می تواند به ما ارائه دهد ، برخوردار باشیم.

از آنجا که فیزیکدانان برای کسب اطلاعات بیشتر و بیشتر در مورد قانون به ما می آیند ، بیشتر می توانیم از تحقق واقعاً رهایی بخش و توانمند سازنده شادمان باشیم که ما خالقان و کنترل کننده های زندگی و انرژی همه ما از آن هستیم.

خوشحال باشید ، زیرا جهان همیشه در کنار ماست ! هرچه وقت بیشتر به یادگیری چگونگی استفاده از قانون جذب به طور مؤثر اختصاص دهید ، زندگی شما تحقق و پاداش بیشتری خواهد داشت. هیچ محدودیتی وجود ندارد! ذهن خود را باز کنید و از فراوانی طبیعی جهان لذت ببرید.

نحوه استفاده از قانون جذب

وقتی متوجه شدیم که امکاناتی حیرت انگیز را که زندگی باید به ما ارائه دهد ، می توانیم درک کنیم که ما مانند هنرمندان هستیم. ما در حال ایجاد عکس هایی از زندگی مورد نظر خود هستیم و سپس انتخاب می کنیم و اقداماتی انجام می دهیم که آنچه را که پیش بینی کرده ایم تحقق یابد.

پس اگر عکس را دوست ندارید چه می کنید؟

تغییر دهید!

زندگی یک بوم خالی از امکان است. شما کنترل می کنید که تصویر نهایی چگونه می تواند به نظر برسد.

قانون جذب بسیار ساده است. بدون جلب. کلیه قوانین طبیعت کاملاً کامل است و قانون جذب نیز از این قاعده مستثنی نیست.مهم نیست که به دنبال چه چیزی باشید یا به زندگی برسید یا به زندگی برسید ، اگر بتوانید ایده خود را حفظ کنید و آن را برای خود در ذهن خود ببینید ، می توانید با استفاده از تلاش خودتان این مسئله را داشته باشید.

در اینجا فقط چند قسمت از زندگی شما وجود دارد که می توانید با استفاده از قانون جذب آنها را بهبود بخشید.

کیت ابزار رایگان قانون جذب:

بیاموزید که چگونه امروز به طور مؤثرتر تجلی پیدا کنید

1. تجلی عشق و روابط با قانون جذب

"آغاز عشق در پایان مقاومت است."

-دانیل لایت

با ایجاد روابط جدید هر روز ، جای تعجب نیست که این یک هدف مشترک است. بسیاری از افراد آرزوی دیدار با عشق زندگی خود را دارند. اما آیا قانون جذب می تواند به زندگی عشق شما کمک کند؟

جواب کوتاه؟ بله

چگونه-پیدا کردن-عشق-استفاده-قانون-جذب

بسیاری از تکنیک ها و تمرین های Law Of Attraction وجود دارد که می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس ، کاریزما و تمایل ناخودآگاه کلی برای دریافت عشق شود. به این ترتیب ، با استفاده از قانون جذب می توانید روح واقعی خود را جذب کنید.

دریابید که چگونه می توانید با استفاده از این قانون از قانون جذب برای زندگی عاشقانه بهبود یافته استفاده کنید:

مقاله های زیر را کلیک کنید و این اسرار را بخوانید

چگونه عشق را تجلی دهیم
نکته ارتباطی که باعث می شود مردم شما را دوست داشته باشند
قدم فیزیکی برای جذب عشق: کارهایی که هم اکنون می توانید انجام دهید
دلیل خوب برای همزاد ماندن همین حالا (و یادگیری خودتان باشید)
علامتی که می خواهید برای دیدار با عشق به زندگی خود داشته باشید

2. جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جذب

"همیشه به یاد داشته باشید ، پول بنده است. شما استاد هستید. "

-Bob Proctor

یکی دیگر از اهداف مشترک در سراسر جهان فراوانی مالی است . ثروت مزایای آشکاری برای زندگی شما به همراه دارد. پول می تواند یک سقف روی سر و مواد غذایی شما روی میز قرار دهد. به همین ترتیب ، این توانایی را دارد که خانواده و دوستان خود را فراهم کند.

متأسفانه ، بسیاری از ما با ایده ثروت روابط دشوار داریم. مطمئناً حاکی از طمع و غرور است. برای جذب پول ، باید این الگوهای منفی فکر را از بین ببریم. جنبه اصلی قانون جذب این ایده است که مثبت بودن باعث افزایش مثبت می شود. بنابراین ، می توانید با کمک ابزارها و تکنیک های تجسم ، یاد بگیرید که چگونه عادات مثبت پول را به راحتی مهار کنید.

مقالات ما را در مورد پول آشکار بخوانید و کشف کنید که چگونه می توانید ثروت امروز را به خود جلب کنید:

چگونه برای جذب پول و ثروت
علامت پول در راه شما است
پول آشکار: یک برنامه اعدام (+ PDF قابل چاپ رایگان)
پول انرژی است: آن را با خردمندانه خرج کنید ( قسمت 1 و قسمت  )
چگونه می توان 8 پول ناخودآگاه را از ثروت خود محروم کرد

3. سلامت روحی و جسمی خود را بهبود بخشید

سلامتی فراتر از بدن جسمی ما است. این فقط مربوط به چیزی نیست که در بدن خود می گذاریم یا از آن خارج می شویم ، بلکه در مورد احساسات ما و اینکه چگونه از نظر روحی نیز احساس می کنیم نیست. "

-کاترین هورست

چه چیزی قانون جذب است

با کارهای روزمره کاری ، تعهد به دوستان و خانواده و زندگی روزمره ، ما گاهی اوقات از سلامتی شخصی خود غافل می شویم. در حالی که استفاده از قانون جذب صرفاً نمی تواند رژیم سالم ، ورزش و معاینات منظم پزشک را جایگزین کند ، می تواند دامنه وسیعی از مزایا را برای سلامت روحی ، روحی و جسمی شما ایجاد کند.

آموزش مغز خود برای دیدن مثبت در همه چیز ، امکان رشد روحی و شادی را فراهم می آورد ، که به نوبه خود می تواند سلامت جسمی شما را بهبود بخشد. به همین ترتیب ، وقتگذاشتن برای مراقبت از خود می تواند به مبارزه با طیف وسیعی از بیماری های روانی کمک کند.

اگر می خواهید با استفاده از تکنیک های قانون جذب ، سلامت کلی خود را بهبود بخشید ، حتماً این مقاله ها را بخوانید:

اعمال قانون جذب برای سلامتی و سلامتی خود
کلید اصلی زندگی بدون استرس ، فراوان و سالم؟
نحوه استفاده از قانون جذب در تلاش شما برای بهتر شدن سلامتی
چرا مثبت اندیشی می تواند سلامت جسمی را تقویت کند
اطلاعاتی را که پزشک در مورد سلامتی شما نمی گوید ، بدانید

اعتماد به نفس و اضطراب مبارزه با خود را افزایش دهید

به طور مشابه با ذکر نکات فوق ، سلامت روان می تواند بر سلامت جسمی و سلامتی شما تأثیر بگذارد. بنابراین ، شما باید هرچه سریع تر سطح استرس را کاهش دهید. علاوه بر این ، قانون جذب این کشور بر این ایده از اعتماد به نفس و ایمان به جهان تمرکز دارد. شما باید تمام احساسات شک و تردید را در خودتان رها کنید تا از قانون جذب استفاده مؤثر کنید.

اگر می خواهید اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس خود را افزایش داده و اضطراب خود را رها کنید ، این مقاله ها را بررسی کنید:

چگونه می توان بر ترس از رد غلبه کرد و عزت نفس خود را بهبود بخشید
چگونه به ترس و اضطراب رها شویم
مسیر به اعتماد به نفس مورد نیاز خود
نحوه استفاده از قانون جذب برای مبارزه با افسردگی
راهکار برای متوقف کردن افکار خود انتقادی و شروع به تمرین عشق به نفس

متناسب با وزن ، وزن خود را کاهش داده و رژیم غذایی باهوش تری داشته باشید

یک هدف مشترک دیگر ، کاهش وزن به دلایل مختلف می تواند یک فرایند بسیار کمرنگ کننده باشد. با این وجود نیازی به این نیست که اینگونه باشد. تفکر مثبت در واقع می تواند به از بین بردن پرخوری و عدم انگیزه کمک کند.

یک رویکرد باهوش تر به خوردن غذا نیز می تواند چیزهای زیادی در مورد بدن و اشتهای شما نشان دهد. به این ترتیب ، ابزارها و تکنیک های تجسم در هنگام تلاش برای جبران شدن ، واقعاً می توانند مفید باشند.

آیا می خواهید لاغر شوید؟ یا سبک زندگی مناسب تری اتخاذ کنید؟ این مقاله ها ممکن است به شما کمک کنند:

نکته آسان هنگام طراحی یک رژیم تناسب اندام که باعث تقویت تفکر مثبت می شود
افسانه های یوگا در مقابل حقایق یوگا: حقیقت درباره مزایای یوگا
چگونه جلوی خوردن احساسی را با تکنیک های ذهن آگاهی بخوریم
بیاموزید که چگونه فکرهای "چربی" خود را برای نازک تر عوض کنید
چگونه به رژیم غذایی خود ادامه دهید - 4 راه برای سالم سازی یک عادت روزانه

4- با قانون جذب ، موفقیت و فراوانی را به خود جلب کنید

همه می دانند که آیا او آن را می داند یا نه. تجسم رمز و راز بزرگ موفقیت است. "

-Rhonda Byrne (نویسنده  راز )

در حالی که "موفقیت" ممکن است مبهم به نظر برسد ، در واقع فقط اثبات می کند که چگونه قانون جذب همه جانبه است!

موفقیت کلی می تواند با اهداف فردی حاصل شود اما می تواند در قالب زندگی رویاهای شما نیز حاصل شود. فقط باید از ابزارهای مناسب استفاده کنید!

راه برای رسیدن به موفقیت
شکست را به موفقیت تبدیل کنید: با استفاده از قانون جذب برای غلبه بر موانع
یک عادت روزانه که مشترک این افراد موفقیت آمیز است
تاکتیک روانشناختی که می تواند موفقیت شما را تقویت کند
چگونه می توان اشتیاق و شغلی رویای خود را بیان کرد

از همین امروز شروع کن