سنگهایی که به ما کمک می کند برای خواب بهتر

Posted By: علیرضا فردوسی In: مقاله های انگیزشی On: Comment: 0 Hit: 236

در آمریکا 50-70 میلیون نفر از اختلالات خواب رنج می برند! ما یک کشور محروم از خواب هستیم و ارتباط بسیاری با محیط زیست ما دارد. چراغ ها از ابزارهای فناوری مغز ما را به حالت اولیه می رساند ، تاثیری که براحتی می فهمیم و خواب می مانیم. 

سنگهایی که به ما کمک می کند برای خواب بهتر

سنگهایی که به ما کمک می کند برای خواب بهتر

آیا می دانید 30٪ بزرگسالان از بی خوابی رنج می برند؟

در آمریکا 50-70 میلیون نفر از اختلالات خواب رنج می برند! ما یک کشور محروم از خواب هستیم و ارتباط بسیاری با محیط زیست ما دارد. چراغ ها از ابزارهای فناوری مغز ما را به حالت اولیه می رساند ، تاثیری که براحتی می فهمیم و خواب می مانیم. آلودگی به سموم هوا و محیط زیست ما را آلوده می کند. مهمتر از آن ، ما نسبت به نسل های قبلی نیز مضطرب تر هستیم و همین امر ما را در شب بیدار نگه می دارد. جای تعجب نیست که نمی توانیم بخوابیم!

عامل اصلی اکثر مشکلات خواب ، مشکل در خاموش کردن مغز در شب است. اصلاح مجدد رویدادهای روز ، نگرانی بیش از حد و آماده کردن لیست کارهای ما می تواند ما را از گرفتن بقیه مورد نظر خود باز دارد. من به عنوان کسی که تجربیات خاص خود را در زمینه اختلالات خواب داشته ام، سهم نسبتاً خوبی از تحقیقات خود را در مورد بهترین شیوه های خواب انجام داده ام. من در هر دو طرف طیف بوده ام - وقتی نمی خواستم بخوابم خوابم می برد ، به اضطرابی که در وهله اول مانع از خواب رفتن من شد. من تحقیقات خود را در مورد نکاتی در مورد خواب انجام داده ام که در واقع کار می کنند و البته اکنون کریستال ها را اضافه کرده ام. بیایید برخی راهکارها را برای بهتر بسته شدن چشم با کمک کریستالی طی کنیم:

حداقل یک ساعت قبل از خواب بدون فناوری! این یعنی هیچ تلویزیون ، تلفن همراه ، لپ تاپ یا رایانه، آیا به دنبال کمکی هستید در مورد تمام انرژی و آلودگی الکترومغناطیسی که از ما خارج کنند؟  من به شما می گویم مقداری آمازونیت (می توانید از گوهر فردوس ایران پیدا کنید) را روی گردنبند یا کنار بدنتان قرار دهید تا انرژی آن را جذب کند. تلفن همراه برای بیدار شدن زنگ هشدار من بود ، به همین دلیل آمازونیت را در شبانه خود نگه داشتم تا آن انرژی های الکترومغناطیسی با خواب من آشفته نشوند.

آمازونیت

در روز چه کارهایی انجام دهیم؟

تنش روحی و روانی در روز در بافت های مغز و بدن ما می تواند ما را از آرامش کامل به خواب برهزر کند. برای کمک به خود به دنباله یوگا باشد برای خواب بهتر. برای مقابله با انرژی خواب عمیق می توانید مقداری سلنیت شریک کنید تا شما دوباره از خواب بیدار کند.

سلنیت

تنظیم خلق و خوی خود را با اسطوخودوس رایحه ای است که در مطالعات نشان داده شده که آرامش را افزایش دهد. قبل از خواب گیاه یا عود لوندر را بسوزانید (می توانید از گوهر فردوس ایران تهیه کنید) یا مقداری روغن اسطوخودوس را در دستگاه بخور خود قرار دهید. سنگ ماهتنش عاطفی را کاهش می دهد تکیی از آن را زیر بالش قرار دهید تا کابوس های خود را با آرامش مخلوط کند و آسوده بخوابید.

مراقبه های هدایت شده یک روش خارق العاده برای استراحت و رها کردن افکار است که ما را در شب نگه می دارد. گزینه های مختلفی وجود دارد ، از داستان های خواب در بزرگسالان ، گرفته تا راهکارهای آرامش و موسیقی. این یکی از استراتژی های مورد علاقه من است. داشتن یک داستان یا صدا برای تمرکز کردن باعث می شود نگرانی ها یا استرس هایم را از اتاق خواب خارج کنم.

هوا را پاک کنید. بعضی اوقات کیفیت خواب ما تحت تأثیر کیفیت هوا در اتاق خواب ما قرار می گیرد. در نظر بگیرید که آیا اتاق شما به یک مرطوب کننده یا رطوبت گیر نیاز دارد تا هنگام استراحت ، تنفس شما راحت باشد. مقداری تورمالین سیاه را برای پاک کردن انرژی منفی هنگام حضور در آن قرار دهید.

تورمالین

استراحت خوب شب پایه و اساس روز است و احساس بهترین به ما می دهد. این برخی از ابتدایی ترین مراقبت از خودمان است و یکی از مهمترین آنهاست. لازم نیست این کار را به تنهایی انجام دهید ، سنگها به شما کمک می کنند.

www.irangemstone.com
09121228904-88952085

با تشکر از استاد عزیزم Diana Fuller

گوهر فردوس ایران

Leave your comment