هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

خواص سنگ یاقوت

نویسنده: علیرضا فردوسی دسته: خواص سنگهای درمانی تاریخ: 1396-03-22 دیدگاه: 0 بازدید: 1973

یاقوت با چاکرای ریشه قرابت دارد و انرژی قوی آن در زندگی سستی را به تحرک تبدیل و خستگی و کسالت رت برطرف می کند. چون فعالیت جنسی را افزایش می دهد

خواص سنگ یاقوت

ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای اول یا ریشه ای

سنگ تولد: شهریور ، مرداد ، آذر ، دی

طیف رنگ های یاقوت شامل صورتی قرمز تا سرخ کبود و نامش از واژه لاتین روبوس به معنای قرمز گرفته شده است. برای پیشینیان یاقوت سنگ خورشید بود و عقیده داشتند که نشانه نیروی زندگی و آتش است.

خواص درمانی

یاقوت با چاکرای ریشه قرابت دارد و انرژی قوی آن در زندگی سستی را به تحرک تبدیل و خستگی و کسالت رت برطرف می کند. چون فعالیت جنسی را افزایش می دهد در درمن ناتوانی های جنسی و ناباروری نیز موثر است. یاقوت چاکرای قلب را تحریک می کند و آن رابا شادی انگیزه خنده و شجاعت پر می سازد یاقوت شور زندگی می آفریند و به فرد اعتماد به نفس می بخشد.

خرید این محصول

سنگی بسیار ملایم است و انرژی اش عمیقا بر محدودیت های سلولی تاثیر می گذارذ زخم معده را آرام و تمام نواحی شبکه خورشیدی و قلبی رارها می کند عصب بینایی را تقویت می کند و باعث رفع خستگش چشم ها و فعالیت ذهنی می شود. سردرد و تب را آرام می کند.

بیماریهای که از اعصاب نشات می گیرد یاری می رساند. درد های عصبی مانند درد عصب ، درد رماتیسمس ،سر درد های شدید، نقرص یا بیماریهای مفصلی و درد های ناشی از آن ،قولنج، سوزش معده، ناراحتی های عمل، جراحی و دردهای سخت از جراحت های خطرناک را درمان می کند. تورم ها، زخم ها و خونریزی ها در نتیجه استفاده از یاقوت کبود کاهش می یابد.

برای ناراحتی های مزمن گوشی، فکی، سینوس های پیشانی و بطن ها موثر است. چشم ها و بینایی را تقویت می کند،برای آرام کردن عصبانیت، مبارزه بر علیه بی خوابی، سرگیجه و تعریق بیش از حد استفاده می شود .

( یاقوت از طریق همه چاکراها، انرژی حیات بخشی به درون بدن می فرستد همچنین برای چاکرای چهارم یا قلب نیز بسیار مؤثر است )

سنگ یاقوت هزاران سال است که بزرگترین جایگاه را در اسطوره ها، افسانه ها و فرهنگ عامیانه کشورها دارد و سلاطین سراسر دنیا از آن بعنوان طلسم و نظرقربانی استفاده می کردند.

یاقوت حسی از قدرت را در شخص بوجود می آورد و اگر این قدرت به درستی اداره نشود، ممکن است به خشم یا افکار خودخواهانه بیانجامد.

به طور کلی یاقوت به سنگ جذب ثروت و تقویت کننده انرژیهای جادوگری معروف است و هدیه گرانقدری برای بودا و کریشنا به شمار می رفته است.

هندوها معتقدند درخشش قرمز رنگ این سنگ از آتشی درونی نشأت گرفته که هیچ انسانی قادر به خاموش کردن آن نیست !

در افسانه ها آمده با نور آتش این سنگ میتوان بزرگترین ترسها را از بین برد.

یاقوت سنگی فوق العاده ای برای وارد کردن شور و هیجان به زندگی است

به تمرکز شما کمک کرده و شفافیت و خرد را به زندگی شما می آورد.

یاقوت به شما کمک می کند تا به جای از این شاخه به آن شاخه پریدن، سودمندترین راهها را در زندگی انتخاب کنید

یاقوت سپر قدرتمندی در برابر نیات پلید می سازد؛ اگر در مسئله ای حقوقی یا شخصی  گرفتاری شدیدی دارید این سنگ به شما کمک می کند تا نتیجه خوبی بگیرید

خوابیدن با یاقوت باعث می شود خوابهایی با تعبیر روشن ببینید و به خودآگاهتان اجازه می دهد تا با ناخودآگاهتان همکاری کند تا بتوانید شیاطین را دور کرده و شکستشان دهید.

دیدن یاقوت در خواب به معنی ورود شانس یا ثروت به زندگی شماست

یاقوت از روزگاران قدیم برای پاکسازی خون از سموم و حفاظت در برابر طاعون استفاده شده

در تحریک غده آدرنال، تقویت سیستم گردش خون و مبارزه با عفونتهای داخلی مفید است.

این سنگ که تحت تأثیر مریخ است در مراسم جادوگری برای افزایش انرژیهای ذاتی که در دسترس جادوگران است، استفاده می شود و یا در کنار شمع قرمزی قرار داده می شود تا وقتی احساس تخلیه انرژی در فرد بوجود آمد، انرژی بدهد. همچنین این سنگ گرمای بدن را افزایش می دهد

اثر بر روح روان

این سنگ ما را در برابر خصومت ها و مکر و حیله حمایت می کند نیروی حمایت کننده اش به پاکی و خلوص معنویت و عشق بی قید و شرط کمک می کند.

چاکرای مربوط

برای باز شدن چشم سوم چاکرای ششم بسیار ایده آل است. اگر بر روی چاکرای هفتم قرار بگیرد باعث فعال شدن هیپوفیز و سیستم غددی می شود.

خصوصیات

رازهای بزرگی در ایت سنگ نهفته است به ویژه دارای کیفیت آینده نگری داشتن قلبی پاک قصد و نیت نیک است این سنگ همیشه به معنای واقعی مقدس و پاک بوده و در دوران مصریان باستان برای آن احترام خاصی قائل بودند. به علاوه دارای خاصیت حمایت کنندگی در سفرهای بزرگ برای حاملش است.

پاکسازی

آب را دوست ندارد و توصیه می شود آن را در نمک خشک دریا و در نور خورشید کمتر از یک ساعت شارژ کنید نور ماه و ستارگان و هوای خالص شبانه دارای اهمیت بسیار زیادی برای این سنگ است و نیز می توانید آن را در توده ای از کریستال سنگ نیز شارژ کنید.

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید

10 درصد تخفیف
ارسال به تمام کشور
محصولات درمانی

تازه های وبلاگ