هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

خواص سنگ گارنت آلماندین Garnet

نویسنده: علیرضا فردوسی دسته: خواص سنگهای درمانی تاریخ: 1398-07-24 دیدگاه: 0 بازدید: 679

سبب از بین رفتن انسداد و تحریک کوندالینی (انرژی خلاق) می گردد، ما را به زمین متصل می کند و به ما احساس ایمنی و سلامتی می بخشد. اعتماد به نفس و شجاعت را افزایش می دهد

خواص گارنت

خواص سنگ گارنت

تعادل و تنظیم چاکرای اول و چاکرای چهارم

سنگ تولد : دی ، شهریور ، آذر ، آبان

خواص درمانی

گارنت با چاکرای ریشه قرابت دارد و سبب از بین رفتن انسداد و تحریک کوندالینی (انرژی خلاق) می گردد، ما را به زمین متصل می کند و به ما احساس ایمنی و سلامتی می بخشد. اعتماد به نفس و شجاعت را افزایش می دهد و فرد را برای روبه رو شدن با موقعیت های بحرانی آماده م یکند گارنت به شخصیت استحکام می بخشد و فرد را قادر می سازد تا قدرتدرونی خود را برای رو در رو شدن با چالش های زندگی افزایش دهد و تغییرات لازم را پذیرا باشد.

گارنت برای جریان خون و نیروی قلب بسیار موثر است و معمولا برای درمان اختلالات خون از آن استفاده می شود. به علاوه سیستم ایمنی و سطوح انرژی را افزایش می دهد و برای رفع مشکلات ستون فقرات و مفاصل نیز مفید است.

گارنت سنگ عشق است و گرما حقیقت درک همدلی صمیمیت و احترام در روابط می آفریند هم چنین برای درمان ناراحتی های جنسی نیز به کار می رود.

تاثیر بر بدن

گارنت باعث تسکین التهابات پوستی می شود. عملکرد بد کبد را درمان و مجموعه ارگانیسم های بدن را فعال می کند معمولا این نکته را فراموش می کنیم که عملکرد صحیح کبد برای دیگر اعضای بدن بسیار مهم است و به خصوص بر خلق و خوی بد اندوه و وضعیت افسردگی است. همچنین می تواند برخی انفعالات مانند اگزما و جوش صورت را با خود داشته باشد. این سنگ استخون بندی را تقویت می کند و باعث نیروی لازم برای دوران ضعف و ناتوانی می شود. گارنت سنگ عشق رمانتیک و شور است.

یک کارشناس نام گارنت را به گروهی متشکل از ده سنگ مختلف با ترکیب شیمیایی مشابه اطلاق می کند. هر چند بیشتر انواع به رنگ قرمز هستند اما گارنت هایی با رنگ سبز، بیرنگ تا زرد روشن، نارنجی آتشین و خاکی نیز وجود دارند. مایه تأسف است که با وجود زیبایی گارنت، تعداد بسیار کمی از مردم انواع و رنگهای مختلف آن را می شناسند. در اینجا تنها چند نوع گارنت را معرفی می کنیم:

آلماندیت : رایج ترین نوع گارنت است که در جواهرسازی به کار می رود و در افزایش بهره وری، کمک به ایجاد تمرکز و انجام کامل کارها مشهور است. اگر نزدیک چشم سوم نگه داشته شود، می تواند اطلاعات زندگی گذشته را یادآوری کند. این سنگ باعث نیروبخشی و گشایش مسیرهای بین چاکرای اول یا ریشه ای و چاکرای هفتم یا تاجی می شود.

آلماندیت سنگی بی نهایت احیا کننده است که قدرت و بنیه فیزیکی به فرد می بخشد. همچنین از طریق باز کردن ذهن برتر و نیکوکاری و شفقت، به متحد کردن حقیقت و وابستگی در خود برتر، شخص را به خودش نزدیکتر می کند.

آلماندیت با زمین سازی کردن انرژیهای روحانی و کانال کشی آنها به درون جسم فیزیکی، مسیر بین چاکرای اول و چاکرای هفتم را باز می کند. سپس روح را درون جسم فیزیکی تجسد می بخشد.

آندرادیت : حاوی تیتانیوم و منیزیوم است. بسیار منعطف و پویاست، خلاقیت را برمی انگیزاند و آنچه را که در توسعه روابطتتان بیش از همه نیاز دارید به سوی شما جذب می کند. این سنگ هر نوع احساس انزوا و بیزاری را از بین برده و روابط صمیمی با دیگران ایجاد می کند. آندرادیت میدان مغناطیسی موجود در بدن را مجدداً تنظیم می کند، هاله را پاکسازی و گسترش داده و الهامات روان بینی را تقویت می کند.

گارنت سبز یا دمانتویید : رنگ آن به دلیل وجود کلسیم و کروم است. با ارزش ترین نوع گارنت هاست، که طبق نامش سبز است و از سبز پریدوت تا رنگ زمرد، وجود دارد. بیشتر این سنگها قالبی قهوه ای نیز دارند. گارنتهای با رنگ سبز پر رنگ با ارزشترند اما رنگهای روشن تر آن نیز در اغلب موارد هواخواه زیادی دارد. گارنت سبز سرزندگی می آورد و به جلوگیری از ترس، ناامنی و دیگر احساسات دلتنگی کمک می کند.

گارنت زرد

توپازولیت : (زرد رنگ است و فقط در کریستالهای کوچک دیده می شود) گفته می شود این گارنت زرد، محافظ کودکان و افراد شکننده و کم بنیه است. توپازولیت آشفتگی های روحی، عاطفی و معنوی را از بین می برد.

گارنت سیاه یا ملانیت (سیاه یا قرمز تیره) پایداری و استقامت و صداقت را تقویت می کند و انسداد چاکراهای قلب و گلو را باز می کند. دارنده اش را قادر می سازد تا حقیقت را بگوید. در همه موقعیت ها بر فقدان عشق، غلبه و خشم و حسد و بدگمانی را برطرف می کند. هر گونه همکاری را صرفنظر از نوع آن، یک مرحله به جلو سوق می دهد.

گراسولار : نوعی گارنت که در خالصترین نوعش بیرنگ است. برای همراه داشتن هنگام جنگ یا داد خواهی مفید است و سنگی است که شخص را به آرامش و همراه جریان بودن ترغیب می کند. همچنین خدمت و همکاری را القا می کند.

گارنت صورتی ( رودولایت صورتی ) : به دلیل وجود آهن صورتی است و سنگ کمیابی است که در مکزیک آنرا "روزولیت" یا رز قرمز یا بنفشه صورتی کمرنگ می نامند. باعث افزایش بازدهی و رونق در کار می شود. سنگی صمیمی، قابل اعتماد و صادق است که تفکر، الهام و شهود را فعال می کند. از چاکرای اول محافظت کرده و با غلبه بر سرد مزاجی، سلامت و تمایلات جنسی را تقویت می کند.

گارنت قرمز ( رودولایت قرمز ) : گارنت قرمز همان خصوصیات گارنت صورتی را دارد به علاوه اینکه سوخت و ساز را فعال می کرده و قلب، ریه ها و رانها را درمان می کند.

گارنت سبز

ساوریت : به دلیل وجود کروم در ترکیبش سبز رنگ است و شبیه دیگر گارنتهای سبز، به پذیرش با آرامش زندگی و یگانگی جهان، کمک می کند. سنگ خوبی برای استفاده هنگام گذر از چالشهای زندگی است و آرامش و گرما برای قلب به ارمغان می آورد و از نظر فیزیکی آنرا تقویت می کند. جریان انرژی زندگی را در "مریدین" ها افزایش داده، به کلیه ها انرژی می دهد و سیستم ایمنی، غده هیپوفیز و تیروئید را فعال می کند. ساوریت می تواند به عنوان کاهنده دردی ملایم و گاهی برای درمان مشکلات چشمی استفاده شود.

هسونیت : به دلیل ترکیبات منگنز و آهن، قهوه ای مایل به نارنجی است. با از بین بردن احساس گناه و حقارت، باعث بوجود آمدن عزت نفس می شود. این سنگ با حمایت از جستجوی چالشهای جدید، بینشی وسیع به فرد می دهد. تواناییهای روان بینی را تقویت می دهد. اغلب برای سفرهای خارج از جسم استفاده می شود و شخص را به سوی هدفش سوق می دهد. گفته می شود که تولید هورمون را افزایش داده و نازایی را در زن و مرد کاهش می دهد. به سیستم بویایی کمک کرده و اثرات منفی که منجر به بروز بیماری می شوند را از بین می برد.

گارنت قرمز سیر ( پیروپ ) : این سنگ به دلیل وجود آهن و کروم، قرمز رنگ است. بهره وری و خوشبختی را متعادل کرده و سرزندگی ایجاد می کند. کیفیت زندگی را ارتقاء می دهد. نیروهای خلاق درون شخص را برای الهامات بزرگتر، متحد می کند. از چاکراهای ریشه ای و تاجی محافظت می کند.. سپس ویژگیهای دفع انرژی چاکرای ریشه ای را به عقلانیت چاکرای هفتم پیوند می دهد و در نتیجه دو جنبه مادی و معنوی را تقویت می کند.

اسپسارتین : در حالت خالص، نارنجی روشن است و به دلیل وجود آهن، نارنجی تیره یا قرمز است، کریستالهایی از این سنگ که کیفیت جواهر داشته باشند، نادرند. اسپسارتیس یا اسپسارتین، معمولاً برای جواهر سازی تراش داده نمی شود که به دلیل فقدان تبلیغات آن است و نه کمیابی این سنگ؛ به صورت فله ای یا مهره فروخته می شود. این سنگ بهره وری در خانه را افزایش می دهد و برای افرادی که در خانه کار می کنند بسیار مفید است. خوشبختی و قناعت را تقویت می کند. ارتعاش بسیار بالایی دارد و حس کمک به دیگران را تقویت کرده و قلب را قوت می بخشد. قدرت تحلیل و قوه منطق را بالا می برد. بعنوان داروی ضد افسردگی و از بین برنده کابوسها شناخته شده است.

اوواویت : رنگ سبز روشن آن به دلیل کروم موجود در آن است. استقلال فردی را بدون خودخواهی نفی شده که اغلب همراه آن است، افزایش میدهد. چاکرای قلب را فعال کرده و ارتباطات معنوی را افزایش می دهد. سنگی کاملاً آرام و صلح جوست و به کار انفرادی بدون احساس تنهایی کمک می کند.

به منظور افزایش تمایلات جنسی و صمیمیت از آن استفاده شود افکار مثبت را تقویت می کند افزایش اعتماد به نفس و همچنین موفقیت در انتخاب شغل به عنوان نمادی برای کسب و کار موفق شناخته شده است برای جلوگیری از خواب بد برای کمک به ایجاد محبوبیت در میان همسالان کمک به کاهش افسردگی تداوم دوستی سنگ محافظ انرژی است به خصوص موثر برای محافظت ازانرژی های منفی همچنین اغلب برای درمان معنوی استفاده می شود خون، قلب و ریه ها را التیام می بخشد به عنوان نماد عشق و محبت جهت سفر های روحی به کار می رود گارنت با تیروئید و طحال در ارتباط است دریافت خوشی، نیرو، دارایی و ثروت، صلح، بردباری، تیز شدن ادراکات، قوی شدن بدن و بالا رفتن تحمل کمک به کالبد عاطفی برای قاعدگی زنان خوب است سیستم انرژی را متعادل می کند و میلها را برمی انگیزد اگر هنگام خواب این سنگ همراهتان باشد شما می توانید رویاهایتان را به خاطر بیاورید اين سنگ براي استحکام ديواره هاي سرخرگ، تقويت چشم و درمان سرطان در مراحل اوليه آن کارايي دارد اثر بر روح و روان

ما را در برابر کابوس ها حمایت می کند از افسردگی ها م یکاهد و همچنین برای مالیخولیا از آن استفاده می کنند عموما این سنگ بر علیه همه بیماری های روان تنی بسیار عالی عمل می کند هنگامی که دارای مشکلات و از دست دادن احساسات واقعی هستیم ما را با قدرت به زمین متصل می کند. ارتعاش این سنگ باعث اعتماد به نفس می شود و به ما قدرت اراده و شادی زندگی می دهد.

پاکسازی

تخلیه آن تنها در نمک خشک دریا صورت می گیرد. هر چند که سنگی حساس و شکننده نیست اما آب را دوست ندارد و شارژ آن یک تا دو ساعت در نور خورشید انجام می شود.

انرژی شفابخش و خواص متافیزیکی گارنت

گارنت در سرتاسر دنیا یافت می شود ، گرچه معمولاً قرمز شناخته می شود ، اما در حقیقت در رنگ ها و فرمول های شیمیایی متنوعی یافت می شود که هرکدام مجموعه خاصیت های معنوی خود را دارند. افسانه ها و موسیقی عامیانه گارنت را در میان باستانی ترین طلسم ها قرار می دهند. نه تنها به عنوان یک جواهرات زینتی جایگاه گرفته ، بلکه قدرت درمانی عالی و انرژیهای محافظتی آن را نیز ارزشمند ساخت.

گارنت همچنین به دلیل استفاده از انرژی خلاق شناخته شده است. این نیروها باعث تقویت روح در بدن می شوند و به توانایی کار با محبت در صفحه جسمی کمک می کنند. با این حال گارنت یک سنگ حسی است. این نشان دهنده آتش اولیه ، خلقت جهان از هرج و مرج ، تطهیر و عشق است. این سنگ از احساسات شدید و شدید است.

عنوان بارز گارنت از نام لاتینGranatum ، انار گرفته شده است ، زیرا به دلیل شباهت آن ، انواع دانه های گارنت به دانه های آن میوه انار است. گارنت ها از نظر اندازه از یک دانه ماسه تا اندازه یک سیب متفاوت هستند.

گارنت در چکسلواکی سابق تا زمان برنز و در مصر بیش از پنج هزار سال پیش مورد استفاده قرار می گرفت. آنها تقریباً در سال 2100 قبل از میلاد در سومریا و در سوئد بین 1000 تا 2000 قبل از میلاد مورد استفاده قرار گرفت. در تمدن یونان و روم باستان نیز محبوب بودند. به گفته تلمود ، تنها نوری که در کشتی نوح توسط یک گارنت بزرگ تأمین شده است. در اروپا در قرون وسطی ، گارنت برای تقویت حقیقت ، ایمان و ثبات ، و برطرف کردن مالیخولیا مورد استفاده قرار گرفت. گارنت به عنوان یک سنگ جنگجو ، به عنوان یک طلسم در جنگ های صلیبی هم برای مسیحیان و هم برای دشمنان مسلمان آنها خدمت می کرد.

گفته می شود گارنت یکی از دوازده سنگ موجود در سینه بند کاهن اعظم بوده و توسط سرخپوستان بومی آمریکا ، هندی های آمریکای جنوبی ، آزتک ها ، بزرگان قبیله آفریقا و مایاها به عنوان یک سنگ مقدس استفاده شده است. با سرعت عمل می کند تا به دلیل وجود تابش نور در درون خود ، آگاهی فرد را گسترش داده و آتش داخلی را تقویت کرده و قدرت های خلاق را به مرحله اجرا برساند.

اعتقاد بر این نیست که گارنت هایی که رنگ آن خون را نشان می داد ، نه تنها باعث آسیب پذیری در برابر زخم ها می شوند ، بلکه برخی از قبایل آسیایی گارنت هایی را از کمان های قلاب خود راه اندازی کردند و بعداً به عنوان گلوله ها ، اصل بودن این سنگ سنگی خون زخمی کشنده تر از آن ایجاد می کند. گلوله سرب. چنین مواردی در سال 1892 توسط هانزای شورشی مورد استفاده قرار گرفت ، در حالی که درگیری با ارتش انگلیس در مرز کشمیر انجام دادند و بسیاری از این موشکهای گرانبها به عنوان کنجکاوی حفظ شدند.

امروزه ، گارنت نه تنها به عنوان یک گوهر زیبا به صورت زینتی پوشیده می شود ، بلکه به طور گسترده ای در بازارهای صنعتی استفاده می شود ، از چرخ دنده های ساعت و ابزارهای علمی گرفته تا کاغذ سنباده و ساینده.

انواع گارنت

گارنت یک سنگ قدرتمند و ترمیم کننده است. این تعادل ، تقویت و محافظت می کند. در حالی که یکی از سنگهای بسیار فراوان است

گارنت آلماندین گارنت انرژی قرمز و قرمز را با رنگهای قهوه ای خاموش تر و خاکی قهوه ای ترکیب می کند. از نزدیک با زمین گره خورده است ، و یک طلسم محافظت و مقاومت بی نظیر ، افزایش قدرت و مقاومت در برابر همه چیزهای منفی است. این به گردش خون و کلیه مسائل مربوط به خون کمک می کند. در ارتباط با چاکرای اول ، سنگی از عشق و روابط جسمی و سنگ معنوی محافظت از روان است.

andradite  گارنت آندرادیت گارنت در رنگهای ابتدایی زمین از سبز یا زیتونی ، زرد تیره و سیاه کاملاً مناسب است. سنگ معنوی تفکر بالاتر و توانمندسازی خود ، آن نیز سنگی از قدرت و ایمنی است. در ارتباط با پایه ، قلب و خورشیدی Plexus Chakras، احساس انزوا یا بیگانگی را حل می کند و برخوردهای صمیمی با دیگران را به خود جلب می کند.

این رنگ در طلوع آفتاب از رنگ های زرد ، طلایی ، نارنجی ، مایل به قرمز و قرمز و سایه های محبوب تر سبز سرسبز متغیر است. این سنگ سعادت و فراوانی است و تشویق و خدمات رسانی به دیگران را تشویق می کند. گارنت Grossular یک سنگ عمیقاً روحانی است که با Base، Sacral، Solar Plexus and Heart Chakras همراه است.

گارنت پیروپPyrope Garnet سنگی مسحور کننده است که به عنوان "آتش زنده" توصیف می شود. کریستال های آن از نظر رنگی از گل رز قرمز تا زرد عمیق شامل سایه های روسری ، بنفش و حتی نیلی متفاوت است. این سنگ الهام بخش ، به واسطه نشاط و کاریزما است و به داشتن هدایا و توانایی های شخصی کمک می کند و آنها را با دیگران به اشتراک می گذارد. این پایگاه و Crown Chakras را تراز می کند و باعث تحریک گرما و لطافت می شود و نیروهای خلاق خود را متحد می کند.

اسپسارتینSpessartine Garnet یکی از نادرترین گونه ها است که به عنوان گارنت خورشید شناخته می شود. انرژی آن در سایه های طلای تیره ، نارنجی ، مایل به قرمز و قرمز عمیق تابش می شود. اگر تقریباً خالص باشد بلورها می توانند به رنگ زرد کمرنگ باشند اما تقریباً همیشه با گارنت آلماندین مخلوط می شوند. Spessartine فرآیندهای تحلیلی ذهن را فعال می کند ، ترس ها را کاهش می دهد و اعتماد به نفس را برای تغییر زندگی فرد فراهم می آورد. این گیاه با ساکرال و خورشیدی پلکسوس چاکراها همراه است ، انرژی های خلاقانه را بیدار می کند و وام را به خواسته شخص می دهد.

یویریتUvarovite Garnet به رنگ سبز زمردی ، تنها گارنت به طور مداوم سبز است. این در بلورهای یکنواخت و یکنواخت تشکیل می شود و بسیار نادر است ، و اغلب نادر است و اغلب به شکل درشت آن وجود دارد ، یک پوشش سطح طبیعی از کریستال های درخشان کوچک که یک سنگ را پوشانده و گاه به جواهرات زیبایی ساخته می شود. این باعث رونق و ثروت می شود و به کسی در یادگیری کمک می کند تا با شادمانی آنچه را که جهان ارائه می دهد بپذیرد این قلب Chakra را تحریک می کند و روابط معنوی را تقویت می کند. این یک سنگ آرام و آرام است.

 خصوصیات درمانی جسمی و عاطفی گارنت به عنوان یک سنگ سلامتی ، استخراج انرژی منفی از چاکراها و انتقال انرژی به یک وضعیت مفید توصیف شده است.

کاهش سموم بدن ، پاکسازی اندام های حیاتی و خون و کمک به جذب ویتامین ها و مواد معدنی استفاده شده است. از نظر عاطفی ، در حین استفاده تأثیر محافظتی و آرامش بخشی را به وجود می آورد و تصور می شود که از ملانشی و افسردگی ، تقویت غریزه بقا و تقویت شجاعت و امید در شرایط بحرانی استفاده می کند.

آرامش یا اشتیاق را در حد مناسب به وجود می آورد و می تواند عشق را القا کند و محرک جنسی را متعادل کند. گارنت یک سنگ شانس ، عشق ، موفقیت و روابط تجاری محسوب می شود. این به شما کمک می کند تا از الگوهای رفتاری قدیمی رها شوید و اعتماد به نفس را تقویت می کند.

تمام گارنت ها به سخمت ، الهه جنگ مصر احترام می گذارند ، و سنگ زایده سنتی متولدین ژانویه است. این سنگ آنهایی است که در زیر علائم زودیاک آکواریوم متولد شده اند و به عنوان یک بلور تقویت کننده تقویت کننده ، قرن هاست که به عنوان یک طلسم محافظ و قدرتمند پوشیده شده است.

گارنت سنگهایی است که اغلب برای مقابله با رویاهای بد و حالت های افسرده استفاده می شود.

تصور می شود گارنت توانایی های دارویی در کاهش سموم بدن دارد. در بعضی مواقع سنگها زخمهایی قرار می گرفتند تا با تشویق لخته شدن خون ، به بهبودی خود کمک کنند.

گارنت بدن را احیا می کند و متابولیسم را تحریک می کند. این بیماری اختلالات نخاعی و سلولی را درمان می کند ، خون ، قلب و ریه ها را تصفیه می کند و DNA را بازسازی می کند. این ماده از جذب مواد معدنی و ویتامین ها از جمله ید ، کلسیم ، منیزیم و ویتامین های A ، D و E. کمک می کند.

گارنت می تواند آکنه ، کمبود میل جنسی و اختلال در ریتم قلب را کاهش دهد (به جز فشار خون شریانی ، که گارنت حتی می تواند آن را تشدید کند). گزارش شده است که برای تسکین دردهای روماتیسمی و آرتریت و برخی از بیماریهای روانی.

گارنت تأثیر محافظتی و نشاط بخشی پایدار هنگام استفاده را فراهم می کند. تصور می شود که مشکلات عاطفی را بهبود می بخشد. گارنت که زیر یک بالش قرار دارد ، برای کاهش رویاهای بد شهرت دارد. مردان پزشکی از آن برای درمان افسردگی ذهنی استفاده می کردند.

گارنت برای داشتن یک بحران مفید است ، به ویژه در شرایطی که به نظر می رسد هیچ راهی برای خروج یا زندگی در آن تکه تکه نشده است. این غریزه بقا را تقویت ، فعال و تقویت می کند و باعث شجاعت و امید در آن شرایط می شود. بحران تحت تأثیر گارنت به چالش تبدیل شده و کمک های متقابل را در مواقع مشکل ترویج می کند.

گارنت می تواند به عنوان یک کمک قوی برای تعادل سیستم انرژی ، تحریک خواسته ها و بالا بردن نگرش شما عمل کند. به عنوان یک سنگ بالانسر ، گارنت می تواند از ترس از ناامنی و حتی ضرر پول جلوگیری کند. آنها سنگ های خوش شانس هستند: خوش شانس برای عشق ، موفقیت و اهداف. برای افزایش مثبت و محبوبیت خود از گارنت استفاده کنید ، بنابراین اعتماد به نفس شخصی تان را بالا می برد. به عنوان یک سنگ انرژی ، می تواند موفقیت را در روابط تجاری و تجاری ترغیب کند. این یک گوهر اجرایی شگفت انگیز است ، به خصوص برای زنان. گارنت های برش مربع به ویژه برای موفقیت در امور تجاری مفید هستند.

گارنت حتی در یافتن یک همسر جدید نیز اعتبار داشته است. گارنت پس از عزاداری بیش از حد طولانی ، به بازیابی روح ، آرامش غم و درد عاطفی کمک می کند ، و به کسانی که از ناامیدی بزرگ عبور کرده اند ، کمک می کند تا روی پاهای خود برگردند و دوباره اغوا کنند. شاید همین مورد در مورد بیوه ها نیز صادق باشد.

گارنت چاکراها را تمیز می کند. این باعث احیا ، پاکسازی و متعادل سازی انرژی می شود ، آرامش یا شور و شوق را در حد مناسب می آورد. این الهام بخش عشق و فداکاری است ، تعادل در رابطه جنسی و کاهش ناهماهنگی عاطفی. گارنت قرمز به طور خاص انرژی كوندالینی را تحریک می كند و به قدرت جنسی كمك می كند. از هر دو چاكراس های بیس و تاج تحریک می شود كه می توانند از طریق ستون نخاعی و مسیر درونی نور ، جابجایی آزاد جابجایی را فراهم كنند ، و میزان انرژی مناسبی را به هر بخش از بدن توزیع می كنند .

گارنت با غده هیپوفیز پیوندی محکم دارد و می تواند باعث افزایش آگاهی و فراخواندن زندگی گذشته شود. این کریستال های دیگر را فعال می کند و اثر آنها را تقویت می کند.

بلورهای روحانی انرژی معنوی گارنت

گارنت برداشت شما از خود و افراد دیگر را تیزتر می کند. این الگوهای رفتاری نادرست را که دیگر به شما خدمت نمی کنند حل می کند و به شما کمک می کند تا از عقاید منسوخ خودداری کنید. گارنت مهارها و تابوها را از بین می برد ، قلب را باز می کند و به اعتماد به نفس می بخشد.

گارنت همچنین به عنوان یک سنگ تعهد شناخته می شود - برای هدف گذاری ، برای دیگران و خود. قدرتهای دوست داشتنی آن ، ویژگیهای فداکاری و درک را منعکس می کند. هم جریان انرژی را نظارت می کند و هم تنظیم می کند تا زمینه انرژی متعادل در اطراف بدن بدنی و تراز وسواس هیجانی و عقلی فراهم شود.

همه گارنت ها از سخمت ، الهه جنگ مصر تجلیل می کنند . او قدرتمندترین الهه مصر تحتانی است و معمولاً با سر شیر و بدن یک زن زیبا به تصویر کشیده می شود.

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید

10 درصد تخفیف
ارسال به تمام کشور
محصولات درمانی

تازه های وبلاگ