خصوصیات و کاربردهای هماتیت در فنگ شوی

Posted By: علیرضا فردوسی In: مقاله های انگیزشی On: Comment: 0 Hit: 547

بدانید که هماتیت کریستال نیست بلکه ماده معدنی (اکسید آهن) است. در حالی که بسیاری از سنگ ها می توانند شبیه به یک چشم غیرمآموز به نظر برسند ، هماتیت سنگین و براق از ویژگی خاصی برخوردار است که با هیچ سنگ دیگری قابل اشتباه نیست.

خصوصیات و کاربردهای هماتیت در فنگ شوی

اصل و نسب

نام هماتیت معنای آن را از کلمه یونانی خون گرفته است . دلیل منشا نام هماتیت را می توان دو برابر کرد. هماتیت از بیرون به رنگ مشکی براق به نظر می رسد ، اما اگر سنگ را بشکنید (کار ساده ای نیست!) ، خواهید دید که در داخل هماتیت رنگ قرمز عمیق خون دارد .

دلیل دیگر نام این بیماری ممکن است به میزان بالای آهن موجود در هماتیت (تقریبا 70٪) مربوط باشد ، که هماتیت را به عنوان یک سنگ شفابخش محبوب برای اختلالات مرتبط با خون تبدیل کرده است. از آنجا که هماتیت مدت زمان طولانی است که مورد استفاده قرار می گیرد ، دارای تنوع گسترده ای از خواص درمانی است که از آن می توان یاد گرفت ، از تسکین گرفتگی ساق پا تا کاهش تب. بهترین راه برای پیدا کردن قدرت هماتیت ، خریدن سنگ و آزمایش خود است. هماتیت بسیار فراوان است ، بنابراین بسیار مقرون به صرفه است.

انواع هماتیت در طبیعت

کیفیت های خاص

هماتیت دارای انرژی زمینی بسیار قوی است. می توانید با نگه داشتن سنگ در دست خود احساس کنید. همچنین دارای خاصیت خنک کننده و آرامش بخش است و همچنین به پیشرفت تمرکز کمک می کند. به طور کلی ، هماتیت کیفیتی از انرژی را به ارمغان می آورد که قدرتمند ، قوی است. با آرام کردن آن و پاک کردن درهم و برهمی غیرضروری با ذهن یک شخص کار می کند  . بیشتر هماتیتی که در بازار فروخته می شود از برزیل ، ونزوئلا ، ایالات متحده و کانادا است.

خصوصیات فنگ شویی

در فنگ شویی از هماتیت برای پایه گذاری ، آرامش و همچنین خاصیت محافظتی استفاده می شود. هماتیت همچنین می تواند انرژی بخش باشد (به شکلی متعادل) ، بنابراین اغلب می توانید آن را در جواهرات فنگ شویی پیدا کنید .

انتخاب فرم

فرم انتخابی شما به استفاده در نظر گرفته شده از هماتیت بستگی دارد. مانند تمام کریستال ها و سنگ هایی که کاملاً مقرون به صرفه هستند ، خوب است که حداقل چندین هماتیت صخره ای ریخته باشید زیرا از این طریق می توانید آنها را با خود به هر مکانی ببرید! از ماشین خود گرفته تا کیف پول یا کامپیوتر خود ، می توانید هماتیت را در جایی قرار دهید که می تواند در پشت سر گذاشتن انرژی قوی و خنک و آرامش بخش به شما کمک کند.

هنگام مراجعه به جواهرات ، حتما بین هماتیت و هماتیت مغناطیسی تمایز قائل شوید. حتی اگر هماتیت مغناطیسی (ساخته شده توسط انسان) از خواص جالب توجه خود برخوردار باشد ، اما بهتر است یک ماده طبیعی را انتخاب کنید. محبوب ترین گزینه های جواهرات هماتیت دستبند و انگشتر هستند زیرا به شما کمک می کنند انرژی شما را زمین بزنید.

فنگ شوییخوب

باگوآمنزل شما   که می تواند بیشترین بهره را از انرژی هماتیت ببرد ، منطقهباگوآشمال. همچنین می توانید این سنگ را در قسمت خلاقیت و کودکانقرار دهید.

هماتیت همچنین یک سنگ عالی برای مطالعه یا  دفتر خانه شما و همچنین در  ورودی  خانه شما است.

 

Leave your comment