هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

استفاده از گوی کریستال در فنگ شویی

نویسنده: علیرضا فردوسی دسته: مقاله های انگیزشی تاریخ: 1398-07-22 دیدگاه: 0 بازدید: 401

قرنهاست که از زمان سلتیک دروئیدها ، گوی کریستالی در محفظه ای از انرژی و قدرت غیی مخفی کفن شده است. یکی از رایج ترین ارتباط های تصویری با گوی کریستالی کوارتز روشن امروز ، تصویر خواننده روانی است که به یک گوی بلوری نگاه می کند تا آینده فرد را پیش بینی کند یا به گذشته دسترسی پیدا کند.

استفاده از گوی کریستال در فنگ شویی

قرنهاست که از زمان سلتیک دروئیدها ، گوی کریستالی در محفظه ای از انرژی و قدرت غیی مخفی کفن شده است. یکی از رایج ترین ارتباط های تصویری با گوی کریستالی کوارتز روشن امروز ، تصویر خواننده روانی است که به یک گوی بلوری نگاه می کند تا آینده فرد را پیش بینی کند یا به گذشته دسترسی پیدا کند.

گوی کریستالی تنها ابزاری نبود که برای دستیابی به اطلاعات پنهان. تقریباً همه عناصر طبیعی - به ویژه آب و آتش - برای باز کردن پنجره ها در ابعاد دیگر استفاده می شد. اگرچه بر خلاف آتش و آب (كه برای فعال كردن نیاز به شخص و شرایط ویژه ای دارد) ، گوی بلوری به عنوان ابزاری قدرتمند و مادام العمر برای پزشك ماهر دیده می شود. همیشه در دسترس برای کمک به مردم

گوی و درمان

چرا یک گوی بلوری بسیار خاص است؟

گوی کریستالی به دلیل شکل کروی خود ، از انرژی و هماهنگی و کمال برخوردار است ، شکل برتر از زمان های قدیم. گوی همچنین به خصوصیات بلور کوارتز توجه دارد. یک گوی کریستالی با کیفیت بالا و شفاف ، انرژی نور را در حرکتی بسیار هماهنگ ، صاف و ثابت لنگر می زند.

در فنگ شویی ، هنر محل قرارگیری و جریان انرژی از طریق فضا ، یک گوی کریستالی می تواند کیفیت مایع از لطیف ترین انرژی شفابخش را به هر فضایی از جمله خانه ، محل کار یا باغ بیاورد. انرژی گوی می تواند بسیاری از احساسات منفی را آرام و خنثی کند ، در حالی که ذهن را به سمت استفاده بهتر از بین بردن نگرانی های آینده و پیش بینی یک بهتر می برد.

خصوصیات فنگ شویی

در فنگ شویی از توپ های کریستالی استفاده می شود تا انرژی آرام بخش و آرامش بخش را به هر فضایی منتقل کنند. اگر یک خانه استدلال های زیادی داشته باشد ، می توانید یک توپ کریستالی کوارتز شفاف را در اتاق نشیمن قرار دهید تا انرژی و انرژی خود را تسکین دهد. از توپ های کریستالی نیز می توان در یک محیط تجاری برای صاف کردن لبه های انرژی هرج و مرج ، رقابتی استفاده کرد و آن را بارورتر کرد.

برای تقویت قدرت یک گوی کریستالی در برنامه های کاربردی فنگ شویی ، می توانید از بلورهای مختلفی مانند کوارتز گل رز ، سیتریک ، آمتیست یا کوارتز شفاف استفاده کنید. یک گوی ابسیدین سیاه یک انرژی بسیار قدرتمند و زمینی (عالی برای تجارت) به ارمغان می آورد ، در حالی که یک گوی کریستالی کوارتز گل رز یک انرژی آرام ، دوست داشتنی و تغذیه کننده ایجاد می کند (عالی برای اتاق خواب یا اتاق کودک).

کجا آن را قرار دهید

گوی کریستالی را در محلی قرار دهید که نیاز به هماهنگی ، نور و انرژی بیشتری دارد. برخی از کاربردهای رایج فنگ شویی از گوی کریستالی در خانه شما:

         منطقه عشق و ازدواج (جنوب غربی)
         منطقه شخصی و رشد شخصی (شمال شرقی)
         کودکان و خلاقیت (غرب)
         قلب خانه (مرکز)

گوی های کریستالی از کریستال های استخراج شده در بسیاری از کشورها از برزیل گرفته تا هند ساخته شده اند. انواع مختلفی از گوی های کریستالی در بازار وجود دارد: کوارتز روشن ، کوارتز دودی ، ابسیدین سیاه ، کوارتز گل رز ، مرکبات و آمتیست از محبوب ترین گزینه ها هستند.

بلورهای خاص خاصیت خاصی دارند . به عنوان مثال ، کوارتز گل رز برای انرژی عشق (برای جلب عشق ، تغذیه آن یا بهبودی قلب شکسته) استفاده می شود ، از کوارتز دودی برای زمین زدن و ثبات استفاده می شود ، در این میان کوارتز روشن یک کریستال شفابخش کلی است که می توان آن را شارژ کرد و از آن استفاده کرد. در دستیابی به اهداف مختلف کمک کنید.

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید

10 درصد تخفیف
ارسال به تمام کشور
محصولات درمانی

تازه های وبلاگ