هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 ریال مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

استفاده از حرکات دست در تمرین فنگ شوی

نویسنده: علیرضا فردوسی دسته: مقاله های انگیزشی تاریخ: 1398-07-26 دیدگاه: 0 بازدید: 305

بودایی ها در تمرین خود از یک سری حرکات دست دستی و سبک شده به نام مادرا استفاده می کنند. هر مادرا یک معنی و مفهوم خاص دارد ، و بودایی ها ممکن است مجسمه ها و آثار هنری بودا را در حال انجام این مضارع در اطراف خانه نگه دارند. 

استفاده از حرکات دست

استفاده از مودرا بودایی (حرکات دست) در تمرین فنگ شوی

بودایی ها در تمرین خود از یک سری حرکات دست دستی و سبک شده به نام مادرا استفاده می کنند. هر مادرا یک معنی و مفهوم خاص دارد ، و بودایی ها ممکن است مجسمه ها و آثار هنری بودا را در حال انجام این مضارع در اطراف خانه نگه دارند. بودایی ها غالباً حین تمرین مراقبه یا سایر مشاهدات این حرکات دست را تشکیل می دهند.

آثار هنری بودایی دارای سابقه طولانی در استفاده در تمرین فنگ شویی است ، جایی که مجسمه ها ، دیوارهای آویز ، تصاویر و شمع های شمعدانی که بودا را به نمایش در می آورند و مادرا های مختلفی را برای مدیریت انرژی در خانه به کار می برند.

در اینجا 10 مورد از معماهای متداول بودایی آورده شده است که توضیحاتی در مورد نحوه استفاده از آنها برای ایجاد فنگ شویی خوب در خانه ارائه شده است.


دوری ترس (مودرا بودا)

Abhaya یک اصطلاح سانسکریت است که به عنوان بی باک ترجمه شده است  . مودرا abhaya با کف دست باز سمت راست و خارج در سطح قفسه سینه یا کمی بالاتر ساخته شده است. اگر به این ژست دست بودا یا مضره نگاه کنید ، انرژی محافظت ، صلح و احساس امنیت درونی و عمیق درونی را نیز احساس خواهید کرد.

Abraaya mudra یک دکور قدرتمند فنگ شویی علاوه بر هر خانه ای است. بهتر است در نزدیکی ورودی اصلی خانه شما یا اتاق نشیمن قرار بگیرد.

دوری ترس


Dhyana مراقبه

مودرا دایانا (که به آن مضراء صمدی نیز گفته می شود) یک ژست دست است که باعث تقویت انرژی مراقبه ، تأمل عمیق و اتحاد با انرژی بالاتر می شود. این با دستهای چرخانده شده است که یکدیگر را می پوشانند و انگشتان دست را به راحتی لمس می کنند. گردش انرژی حاصل از این شکل مثلثی باعث پاکسازی هرگونه ناخالصی ها می شود. فقط با نگاه کردن به این ژست دست بودا (چه رسد به اینکه آن را تمرین کنیم) می توان به انرژی صلح و آرامش عمیق پیوند داد.

بهترین مکان برای تصاویر از مادرا dhyana در اتاق میانجیگری ، در نزدیکی alter شما ، در مرکز خانه یا در مطالعه است.

مراقبه


Namaskara سلام و ادب

مادرا Namaskara همچنین به آن مضرا آنجلی نیز گفته می شود یک ژست دست است که برای سلام کردن یک موجود دیگر با نهایت احترام و تحسین برای الهی در همه استفاده می شود. سلام و احوالپرسی به شکلی از دعا بیان می شود که از قلب شخص یا چشم سوم آمده است.

مادرا نامسکارا را می توان با کف دست در سطح قلب یا پیشانی نشان داد. دلیلش این است که فقط قلب یا روح عمیق تر در درون چشم سوم وجود دارد که می توان دید که همه ما عبارات همان نور هستیم.

گفته می شود که بودا واقعی دیگر این ژست دست را انجام نمی دهد - احتمالاً به این دلیل که وقتی با نور انرژی الهی متحد شوید ، دیگر نیازی به ابراز عبادت برای آن نیست.

بهترین مکان های فنگ شویی برای تصاویر از مادرا ماسکارا ورودی اصلی ، اتاق ناهار خوری ، اتاق نشیمن یا محل کار منزل است.

احترام


Bhumisparasa تماس با زمین برای دیدن حقیقت

مادرا Bhumisparsa از زبان سانسکریت ترجمه شده است به عنوان واژگون کردن زمین  یا سیار زمین را برای دیدن حقیقت . این مادرا همیشه با دست چپ رو به بالا در دامان (varada mudra) به تصویر کشیده شده است ، در حالی که دست دیگر به سمت پایین نشان می دهد و زمین را لمس می کند.

گفته می شود مودرا Bhumisparsa هنگام دستیابی به روشنگری ، دست دست بودا بود. گفته می شود که بودا در آنجا كه شیاطین مارا تلاش كردند عزم خود را فاسد كنند ، نشان می دهد كه زمین خود شاهد پیروزی او بر ظلمت توهم بود. بنابراين ، مادرا bhumisparsa چیزی جز تجلیل از روشنگری بودا نیست.

بهترین مکان های فنگ شویی برای تصاویر از مادرا bhumisparsa مرکز خانه شما ، ورودی اصلی یا alter است.

برنامه ریزی


وارادا: دلسوزی ، اخلاص و اعطای آرزو

مادرا وارادا انرژی شفقت ، رهایی و ارائه مقبولیت را بیان می کند. این مادرا با دست چپ گسترده و رو به پایین ساخته شده است ، و کف آن به سمت بیرون قرار دارد. این غالباً در رابطه با مادراس دیگر ، مانند بامیسپارسا یا مادرا ابیا مشاهده می شود.

این مادرا همچنین به عنوان مادرا اعطا می شود زیرا به کیفیت خاصی از انرژی که از یک روشنگری می خواهد کمک کند ، کمک می کند. غالباً می توانید یک شکل مقدس مانند یک ماندالا یا چشم را در کف دست بودا مشاهده کنید . این بیانگر انرژی نادر و قدرتمند ناشی از موجودی روشنفکر از طریق دست اوست.

بهترین محل قرارگیری فنگ شویی برای بودا که مادرا وراادا را به نمایش می گذارد در منطقه شمال غربی bagua  در منزل یا محل کار شما است.

کف دست


کارانا: خارج کردن انرژی منفی از بدن

کارا مودرا انرژی بسیار قدرتمندی را بیان می کند که قادر است انرژی منفی را اخراج کند. به این ژست دست نیز از شر شر استفاده می شود . شما می توانید با نگاه کردن به این ژست دست ، یک انرژی بسیار مصمم و متمرکز را حس کنید. با دست کشیده شده و انگشتان به سمت بالا ساخته می شود ، با دو انگشت وسط تاشو و انگشت شست نوک انگشت دوم را لمس می کند.

اگر تصویری از بودا در حال ساخت مادرا کارانا دارید ، در مورد قرارگیری آن بسیار مراقب باشید ، چه در خانه و یا در دفتر. شما نمی خواهید که آن را به جلوی درب(که باید از انرژی پذیرایی برخوردار باشد) با همین اشاره ، شما آن را در اتاق خواب یا اتاق کودک خود نمی خواهید. بهترین محل قرارگیری فنگ شویی در یک منطقه bagua است که نیاز به پاکسازی شدید یا در یک منطقه مشکل دار از خانه - مانند پنجره های نزدیک رو به یک کوچه کم مصرف دارد.

خارج کردن انرژی منفی از بدن


Vajrapradama اعتماد به نفس در خود

این ژست دست که معمولاً به عنوان مضارع اعتماد به نفس ناگسستنی ترجمه می شود ، بیشتر از اعتماد به نفس ساده بیرون می زند. کلماتی که هنگام نگاه کردن به این ژست زیبا بودایی ، که شامل عبور از دستان باز بر قلب است ، به ذهن خطور می کند: "من با صلح می آیم زیرا من صلح هستم." در برخی بازنمایی ها ، انگشتان دست با انگشت شست به سمت استخوان های یقه متصل می شوند.

Mudra Vajrapradama رودخانه ای درخشان از انرژی طلایی زیبا سرچشمه می گیرد که بسیار شفابخش و ماندگار است. این فقط ژست اعتماد به نفس فردی نیست ، بلکه خود جهانی است که نشان دهنده انرژی الهی است. وقتی این اطمینان وجود داشته باشد ، قلب به قویترین ارتباط برقرار می شود. این همان چیزی است که این مادرا برانگیخته است - قدرت و اعتماد به نفس در قلب.

بهترین محل قرارگیری فنگ شویی برای تصویری از مادرا vajrapradama مرکز یا قلب خانه ، اتاق نشیمن و ورودی اصلی است.

اعتماد به نفس

ویتارکا: آموزش انتقال

ویتارکا مودرا به عنوان یک ژست دست در نظر گرفته می شود که انرژی آموزش و بحث و بحث و گفتمان روشنفکری را برانگیخته است. این کار با کف دست به سمت خارج در سطح قفسه سینه ساخته شده است که نوک انگشت شست آن را لمس می کنید. احساس می شود انتقال یک آموزش خاص و بدون کلمات ، ایجاد یک جریان مداوم انرژی و اطلاعات است.

مشابه طبیعت با مادرا abhaya ، انرژی ایجاد شده توسط این ژست دستی امکان انتقال دانش به روش محافظت شده را فراهم می آورد ، بدون اینکه مانع ترس شود.

بهترین محل قرارگیری فنگ شویی برای تصویری از بودا که باعث ایجاد مادرا vit vita می شود در محل کار ، کتابخانه یا مطالعه است.


چرخ نظم کیهانی

مادرا Dharmachakra انرژی مداوم را بیان می کند که توسط یک چرخ / چاکرا از نظم کیهانی سمبل شده است. دستها با انگشت شست و انگشتان شاخص در سطح قلب قرار می گیرند (شبیه به vitraa mudra). کف دست راست به سمت بیرون و سمت چپ به سمت قلب روبرو است. دایره نشان دهنده چرخ دارما است.

این مضارع با اولین خطبه یا تدریس بودا در ارتباط است. این نشان دهنده این واقعیت است که آموزه های مربوط به نظم کیهانی از مرکز قلب یا از طریق مرکز قلب حاصل می شود.

بهترین مکان برای تصویری از بودا که در آن مضراء dharmachakra را به نمایش می گذارد ، دفتر خانه یا اتاق نشیمن است.

فنگشویی

اوتارابودی: روشنگری عالی

مضرای اوتارابودی به مضراع عالی روشنگری گفته می شود. با هر دو دست در قلب تشکیل شده است. انگشتان دست را لمس کرده و به سمت بالا نشان می دهد ، هشت انگشت دیگر در هم تنیده شده اند. این یک حرکت دستی است که به طور واضح احساس وحدت ناگسستنی را برمی انگیزد ، همانطور که فرد با منبع یکسان همسو می شود. انجام مودرا اوتارابودی برای چند دقیقه ، یک تغییر سریع انرژی نامحسوس در بدن ایجاد می کند.

بهترین محل قرارگیری فنگ شویی برای تصویری از مادرا اوتارابودی در مناطق شمالی یا جنوبی bagua در منزل یا محل کار است. همچنین می توانید آن را در یک مکان پر انرژی و برجسته در اتاق نشیمن خود قرار دهید.

برنز

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید

10 درصد تخفیف
ارسال به تمام کشور
محصولات درمانی

تازه های وبلاگ