استفاده از جاسپر قرمز در تمرین فنگ شوی

Posted By: علیرضا فردوسی In: مقاله های انگیزشی On: Comment: 0 Hit: 266

جاسپر در تمام اشکال خود از سنگهای قابل توجه در عصر جدید و همچنین عمل فنگ شویی است. جاسپر به عنوان یک سنگ بسیار مغذی ، گرم و محافظت کننده در نظر گرفته می شود 

استفاده از جاسپر قرمز در تمرین فنگ شوی

استفاده از جاسپر قرمز در تمرین فنگ شوی

جاسپر یک ماده معدنی است که شامل کوارتز و کلسدونی و سایر مواد معدنی است. به دلیل ناخالصی های مختلفی که ممکن است وجود داشته باشد در رنگ های زیادی (زرد ، سبز ، آبی ، بنفش) وجود دارد اما شکل قرمز به دلیل وجود آهن بسیار متداول است. کنده کاری و پولیش کاری آسان است و می توان برای بسیاری از وسایل تزئینی مختلف استفاده شود. جاسپر اغلب دارای نوارها سفید است که گفته می شود انرژی شفابخش و خاکی این سنگ را تقویت می کند.

شکل های رایج یاس شامل  سنگ خونی  (ترکیبی از یاس قرمز یا زرد و کوارتز سبز) ،  یاس بریده شده  ( هماتیت  و یاس با هم) و  موکائیت  (یاس استرالیا با رنگ های بنفش ، صورتی نرم و قرمز) است.

انرژی جاسپر

جاسپر در تمام اشکال خود از سنگهای قابل توجه در عصر جدید و همچنین عمل فنگ شویی است. جاسپر به عنوان یک سنگ بسیار مغذی ، گرم و محافظت کننده در نظر گرفته می شود ، اما رنگ های خاص انرژی خود را نیز منتقل می کنند. به عنوان مثال ، یاس قرمز بسیار پر انرژی تر از یاس آبی است.

سنگ جاسپر عمیق تغذیه کننده و خاکی هزاران سال است که در بسیاری از فرهنگ ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و پوشیدن جاسپر به عنوان جواهرات به عنوان فنگ شویی مناسب تلقی می شود. به طور کلی ، در صورت نیاز به انرژی ، نشاط بیشتر یا در صورت نیاز به عزم برای دستیابی به اهداف خود ، از جوهر خاکی و مغذی جاسپر بهره مند خواهید شد. اگرچه بسیاری از سنگ ها وجود دارند که می توانند به فرد متمرکز و مصمم کمک کنند - اونیکس سیاه  و هماتیت دو نمونه هستند - انرژی جاسپر متفاوت است.

انرژی ای که جاسپر تأمین می کند پر از گرما است. این سنگ به شما کمک می کند بدون اینکه خودتان را خسته نکنید و یا سلامتی خود را خراب نکنید ، متعهد و مصمم باشید. جاسپر یک دایره کامل در اطراف بدن شما ایجاد می کند که در آن هم انرژی یین (زنانه) و هم انرژی های یانگ (مردانه) متعادل و پشتیبان یکدیگر هستند.

جاسپر برای افرادی که به راحتی ناراحت میشوند، بسیار مفید است ، زیرا به حفظ تعادل ظریف بین دادن و دریافت کمک می کند و می تواند به بهسازی منابع انرژی درونی کمک کند. این سنگ خاکی است که روح فرد را گرم می کند و ذهن فرد را پاک می کند.

استفاده از جاسپر در فنگ شویی

در فنگ شوی ، جاسپر به طور معمول در جواهرات پوشیده می شود و همچنین برای علائم فنگ شویی مانند گره عرفانی ،   Pi aYo  و Wu Lou نیز استفاده می شود. همچنین می توانید بسیاری از داروهای دکوراسیون منزل فنگ شویی را با استفاده از جاسپر ، از جمله مجسمه های بودا ، فیل ها ، لاک پشت ها و… پیدا کنید.

جاسپر در بسیاری از داروهای فنگ شویی جایگاه ویژه ای دارد زیرا یکی از سنگهای اصلی Period 8 feng shui است.

در خانه شما جاسپر می تواند یک سنگ فنگ شوی عالی برای هر منطقه باگوآ باشد که توسط عناصر خاکی یا فلزی اداره می شود. به عنوان مثال ، می توانید دو قلب جاسپر را در قسمت عشق و ازدواج باگوا (جنوب غربی) قرار دهید ، یا یک کاسه جاسپر را در مرکز خانه خود قرار دهید.

پوشیدن جواهرات جاسپر

اگر دوست دارید جاسپر را به عنوان جواهرات استفاده کنید ، بهیترین انتخاب گردنبندی است که در مناطقی که نزدیک به چاکراهای اول ، دوم یا سوم هستند می توانید استفاده کرد. دستبندهای مچ پا و مچ دست ، حلقه ها و کمربندهای دارای جاسپر می توانند گزینه عالی برای محافظت و تغذیه انرژی بدن شما باشد.

Leave your comment