استفاده از توپ های آرامش فنگ شویی یین یانگ

Posted By: علیرضا فردوسی In: مقاله های انگیزشی On: Comment: 0 Hit: 1314

توپ های آرامش فنگشویی دارای انرژی و با صفحات صدا هستند که در داخل آنها ایجاد شده که ایجاد این صدا آرامش بخش است این صدا برای سلامتی و روشنگری معنوی هنگام ورزش است . این امر به تحریک نقاط مختلف کف دست کمک می کند و در نتیجه انرژی چی در بدن تقویت می شود.

خواص توپ آرامش

استفاده از توپ های آرامش فنگ شویی یین یانگ

توپ های بائودینگ به عنوان توپ تمرینی چینی یا توپ درمانی شناخته می شوند.

گمان می رود كه توپ های آرامش فنگ شوی در Baoding ، چین ، یك شهر كوچك در استان Heibei ، در حكومت سلسله مینگ سرچشمه گرفته اند.

این توپ های آرامش از انواع مختلفی ساخته شده اند معمولاً از جنس استیل توخالی و کروم است که زنگوله در داخل آن قرار دارد.

این توپ ها معمولاً به صورت دست ساز ساخته شده اند که نشان دهنده شخصیت های مرتبط با هارمونی ، سلامتی و انرژی مثبت است.

توپ های آرامش یین یانگ برای ورزش و مراقبه استفاده می شوند و همچنین به دلایل پزشکی نیز مفید هستند.

استفاده از آنها برای ورزش، دو توپآرامشرا در کف دست خود قرار داده و سپس آنها را در جهت عقربه های ساعت و ضد جهت عقربه های ساعت بچرخانید ، گرانش به شما در کنترل توپ ها کمک می کند. تمرین های زیادی وجود دارد. یکی در تلاش است تا اجازه ندهد توپها هنگام دستکاری به یکدیگر دست بزنند. چنین کاربرانی از توپ هاآرامشمی توانند بطور مرتب از بیش از دو توپ استفاده کنند. دستکاری توپ ها در دست شما نه تنها عضلات دست را تمرین می کند ، بلکه عضلات ساعد و شانه را نیز انجام می دهد.

طبق عقیده ، توپ ها به دلایل پزشکی مفید هستند و هنگامی که نقاط فشار یا نقاط طب سوزنی را که در دست یافت می شود لمس می کنند .

برخی از توپ ها آرامشبا ضربات کوچک ساخته شده اند ، چنین توپ هایی به عنوان توپ بهداشتی لقب می گیرند. برجستگی های کوچک به منظور افزایش گردش خون در حین انجام عمل برای آرامش مفاصل و عضلات شناخته شده است. با اختلالاتی مانند فشار خون بالا ، آرتروز انگشتان دست و مچ دست و همچنین بی حسی و لرزش دست ها می توان از طریق استفاده از توپ های سلامتی چینی جلوگیری کرد و بهبود یافت.

باعث می شود عضلات زیرک باشند ، استخوان ها تقویت شده و با استفاده طولانی مدت از توپ های آرامش ذهن هوشیار می شوند. از مزایای دیگر گردش خون آزادتر است و بیماریهای مزمن مختلفی مانند فشار خون بالا از بروز آن در امان هستند. با گذشت زماناز نظر سالها تمرین توپ ها آرامشمغز سالم تر می شود و متوجه می شوید که هوش و حافظه شما بهبود می یابد. علاوه بر این ، خستگی از بین می رود ، نگرانی های شما ناپدید می شوند ، استرس کاهش می یابد و عمر شما طولانی می شود.

Leave your comment