Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

سنگ اوناکیت

مرجع:
10108

نماد رشد معنوی و روحانی تحریک دستگاه تولید مثل و افزایش قدرت باروری کمک به رشد بافت پوست و مو حفظ تعادل بین بدن فیزیکی و اثیری جذب نیروهای حیاتی بدن اثیری از بین بردن موانع رشد روحی روانی شخص

ادامه مطلب توضیحات بیشتر
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
فروشنده: گوهر فردوس ایران
امکان ارسال کالا با الوپیک در شهر تهران
10,000 تومان
فروخته شد
محصولات مرتبط
آویز نگین یاقوت سرخ استار جواهر تراش هند star ruby آویز نگین یاقوت سرخ استار جواهر تراش هند star ruby
مشاهده بیشتر
652,000 تومان
سنگ جذب ثروت ، روبی همچنین افرادی را که دارای طبیعت حساس و دیدگاههای تحریف شده از خود یا دیگران هستند،محافظت می کند ، اعتماد به نفس را ایجاد می کند که بر ترس و وحشت غلبه می کند وزن محصول : 14.5 قیراط معدن کشف سنگ :...
نمایش سریع
350,000 تومان
سنگ جذب ثروت ، روبی همچنین افرادی را که دارای طبیعت حساس و دیدگاههای تحریف شده از خود یا دیگران هستند،محافظت می کند ، اعتماد به نفس را ایجاد می کند که بر ترس و وحشت غلبه می کند وزن محصول : 7.7 الی 7.2 قیراط معدن کشف...
نمایش سریع
10,000 تومان
نماد رشد معنوی و روحانی تحریک دستگاه تولید مثل و افزایش قدرت باروری کمک به رشد بافت پوست و مو حفظ تعادل بین بدن فیزیکی و اثیری جذب نیروهای حیاتی بدن اثیری از بین بردن موانع رشد روحی روانی شخص
نمایش سریع
توضیحات

سنگ اوناکیت

چاکرا مرتبط : چهارم

سنگ تولد: آبان،مهر،مرداد،اردیبهشت

 نماد رشد معنوی و روحانی تحریک دستگاه تولید مثل و افزایش قدرت باروری کمک به رشد بافت پوست و مو حفظ تعادل بین بدن فیزیکی و اثیری جذب نیروهای حیاتی بدن اثیری از بین بردن موانع رشد روحی روانی شخص باز کردن انسداد های انرژی ایجاد تسلط بر خشم و اعصاب تقویت شجاعت تبدیل احساسات منفی و وسواس های فکری به انرژی مثبت و سازنده روح کمک به ترمیم اندامها در دوران حاملگی بسیار مفید است و باعث رشد نوزاد سالم در بدن مادر می گردد جهت تنظیم وزن بدن به کار می رود جهت رفع غم و اندوه و گوشه گیری و درون گرایی مفرط کابرد بسیار خوبی دارد.

اوناکیت یا اپیدوت با فلدسپات، ترکیبی از جاسپر قرمز معوج و اپیدوت سبز است که به شکلی یکپارچه با هم پیوند دارند و رنگ بندی زیبایی از سبز مغز پسته ای و صورتی به وجود آورده اند.

Unakite اوناکیت

این سنگ نامش را از کلمه یونانی "اپیدوسیس" به معنی "رشد یافته در کنار هم" وام گرفته است.

همراه داشتن این سنگ به شما کمک می کند بین زندگی فیزیکی و معنویتان تعادل برقرار کنید و به نیروهای فیزیکی و معنوی نیز اجازه می دهد تا متحد شوند و در خلق زندگی ای که می خواهید به شما کمک کنند.

اوناکیت سنگی فوق العاده برای رفع موانع رشد شخصیتان است، چه این موانع مربوط به دوران کودکی باشد یا طلاق ماه پیش که باعث شده انرژیتان تحلیل رود و شما را از رفتن به جلو بازداشته است.

مدیتیشن با این سنگ به رهاسازی درد و خشمی که در آزاد کردنش مشکل داشتید، به شما کمک می کند.

اوناکیت شجاعت را در شما تقویت کرده و در کنترل همه جنبه های زندگی به شما کمک می کند.

اوناکیت اعتماد بنفس را در شما ایجاد می کند که خشم و ترس را به انرژیهای سازنده مثبت مانند عشق و شفقت نسبت به خود، تبدیل کنید.

درمانگران معتقدند اوناکیت می تواند دردهای عاطفی مدفون شده را رها سازد و به روند درمان جسم کمک کند.

از آنجا که بیشتر بیماریها با ضربات روحی درمان نشده آغاز می شوند، اوناکیت کمک میکند تا عواطفی را که مصرانه سعی در نگه داشتنشان دارید را رها سازید تا بافتهای بدن به آرامش برسند و در نتیجه اندامها، ماهیچه ها و بافتها را تقویت می کند.

این سنگ به بارداری موفق و سالم (مانند مون استون) و رشد جنین درون رحم مادر کمک می کند. همچنین برای افزایش وزن که مناطق خاصی از بدن را هدف گرفته است، مفید است.

همراه داشتن اوناکیت باعث می شود اشیای گمشده را بیابید، همچنین در مواقعی که احساس می کنید قربانی رابطه ای هستید، به شما کمک می کند قدرتمند بمانید.

هنگامی که می خواهید بر موقعیتی که اراده شخصی شما را زیر سؤال می برد، غلبه کنید، این سنگ را برای مدت کوتاهی روی چاکرای دوم یا خاجی قرار دهید. هنگام مدیتیشن برای یافتن پاسخ سوالهای عاطفی تان از این سنگ استفاده کنید.

حمل این سنگ به عنوان سنگ همراه، به شما کمک خواهد کرد که بین زندگی معنوی و جسمی خود تعادل برقرار کنید. اوناکیت به هردوی این نیروهای درونی شما اجازه می دهد تا با هم ادغام شده و شما را در ساختن زندگی مورد نیازتان ، یاری کنند. درضمن برای رفع موانع در راه رشد شخصی شما فوق العاده عمل می کند؛ حال چه این مانع مسئله آزاردهنده ای از دوران کودکی شما باشد چه طلاقی که همین ماه قبل اتفاق افتاده و انرژی شما را می گیرد. مدیتیشن با این سنگ به شما کمک می کند تا خود را از درد و عصبانیتی را که از دستش خلاصی ندارید، برهانید. درمانگران باور دارند که اوناکیت توانایی رها کردن دردهای عاطفی قدیمی و کمک به فرایند درمان جسمی بدن را نیز دارد.

 از آنجائیکه بسیاری از بیماری ها با یک ضربه روحی یا یک مشکل ریشه دار ذهنی شروع می شوند، رها کردن احساسات ناراحت کننده ای که تمام مدت شما را آزار می دهد، بهترین روش برای رهایی از انواع بیماری ها و مشکلاتی از این دست است. زیرا این کار باعث تنظیم سیستم عصبی و آرامش بافت های بدن در یک سطح سلولی می شود. این روش موجب داشتن اندام و عضلات سالم تر است. اوناکیت بخاطر اینکه سنگ ماه نیز هست موجبات داشتن یک دوران بارداری امن و راحت را نیز فراهم می کند و در دوران جنینی باعث رشد سالم نوزاد می شود. این سنگ قیمتی همچنین می تواند در رسیدن به وزن مورد نظرتان و چاق شدن در نواحی خاص بدن به شما کمک کند. رنگ این سنگ زیبا اپیدوت سبز و ارتوکلاز صورتی و سختی اش برای اپیدوت 7 - 6 و 6 برای ارتوکلاز است. شفافیت، جزو خواص نوری اوناکیت بوده و خاصیت منحصر بفردش داشتن ترکیب نادری از مواد معدنی سبز و صورتی در یک سنگ است.

 

اوناکیت انرژی فراوان و مهمی را از سبز با شور و نرم و دلسوز صورتی در یکی از شفابخش ترین کریستال های طبیعت و قلب به همراه می آورد. با فرکانس عشق ، دلسوزی و مهربانی طنین انداز می شود و سنگی است که به متعادل کردن بدن عاطفی اختصاص داده شده است.

عناصر Red Jasper و Epidote به زیبایی در Jasper Unakite به هم می آمیزند و روابط قوی و هماهنگی را تجسم می کنند. انرژی های صورتی و سبز آن جنبه های قلب را متعادل می کند و هنگام پایین آمدن روحیات را افزایش می دهد و به آزاد سازی احساسات عمیق به روشی کند و آرام کمک می کند. این موجب صبر و استقامت می شود و به تدریج عادات بد و افکار و الگوهای موجود در آنها را از بین می برد. این سنگ بزرگ برای احساسات حساس کودکان است ، و به ویژه برای کمک به آنها در گزاف گویی از غم ، اندوه یا ناامیدی مفید است. Unakite از هرکسی که احساس می کند کمی گمشده ، غرق شده ، یا مشکل در تمرکز در اینجا و اکنون دارد پشتیبانی می کند.

Unakite Jasper همچنین Epidote نامیده می شود ، زیرا مؤلفه اصلی نام آن از اپیدوز یونانی مشتق شده و به معنای "رشد در کنار هم" است. ادغام Red Jasper ، Pink Feldspar و Green Epidote ، Unakite کاملاً با هم پیوند خورده است و گفته می شود که نماد "آنچه جمع می شود" است. این توده های متراکم و مات به عنوان یک سنگ گرانیت تشکیل می شود و از رنگ پسته تا خزه سبز با مناطقی از صورتی ، هلو یا قرمز روشن در هم تنیده است. این نام برای کوههای اوناکا از تنسی و کارولینای شمالی ، ایالات متحده ، جایی که برای اولین بار یافت شد ، وجود دارد ، اما همچنین در سنگریزه ها و تخته سنگهای موجود در شکافهای یخچالهای اطراف دریاچه های بزرگ و همچنین زیمبابوه و سوئیس نیز یافت می شود. گاهی اوقات به عنوان گرانیت اپیدوتیزه یا گراندودیتور ذکر شده است.

برای عشق ماندگار ، Unakite به طور سنتی با بومادران خشک شده پاشیده می شود و به عنوان نمادی از ازدواج یا تعهد در کیسه های بسته بندی شده قرار می گیرد. باید در سالگردها جایگزین شود و کریستال و بومادران قدیمی که درون آب جاری ریخته می شوند. برای کمک به دو نفر سه ساله ، Unakite را زیر بالش قرار دهید تا در برداشت از آن کمک کنند. در طول بارداری ، تکه ای از Unakite روی رحم به والدین کمک می کند تا با کودک متولد نشده خود ارتباط معنوی برقرار کنند. برای سهولت در انتقال ، استفاده در حین کار شگفت آور است.

جاسپر غیرقابل برقراری روابط سالم از طریق احساسات متعادل. این مشارکت هماهنگ ، هم در عشق و هم در تجارت را تشویق می کند و به خصوص برای همکاری نزدیک با یک بستگان یا دوستان در جایی که تعامل شخصی مثبت بسیار مهم است ، بسیار مفید است.

به عنوان سنگ پشتیبانی حرفه ای ، Unakite به افزایش موفقیت شغلی در زمینه های زیبایی ، آروماتراپی و طراحی مد کمک می کند. همچنین این یک سنگ پایدار برای مشاورین ازدواج و وکلای طلاق است.

Unakite Jasper برای بهبود و تقویت بدنهای جسمی و روحی هنگام آسیب دیدگی ، بیماری طولانی مدت یا بستری در بیمارستان فوق العاده است. انرژیهای زمین آن قدرت تدریجی و سرزندگی را تجدید می کند ، در حالی که به درک و تحمل این تجربه های ناامیدکننده یا دردناک کمک می کند.

Unakite Jasper یک طلسم قابل توجه برای کاهش یا ترک سیگار و برای غلبه بر سایر اعتیادهای دیرینه مانند پرخوری یا مصرف بیش از حد الکل یا مواد مخدر است. با گذشت زمان ، سموم و مضرات انرژی زا را از طریق سیستم عمیق سلولی از سیستم خارج می کند و به آزادسازی محرک های عاطفی که باعث ماندگاری رفتار می شود کمک می کند.

یک نمونه بزرگ یا کاسه سنگ مرمر Unakite در محیط ، یک انرژی آرام ، ملایم به همراه دارد و تأثیرات آلودگی الکترومغناطیسی را از تلویزیون ، رایانه و سایر دستگاههای فن آوری نفی می کند.

یاساکیت جاسپر که در چشم سوم قرار دارد ، تجسم را ارتقا می بخشد و دید روانی را ترغیب می کند. همچنین ممکن است به عنوان یک کریستال ریخته گری برای سرخ شدن استفاده شود ، و این بدان معنی است که در آنجا به سازش و ادغام مورد نیاز است.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
10108
برچسب‌ها
سنگ نمک, خواص سنگ عقیق, خواص سنگ کریستال کوارتز, سنگ کریستال, دستبند چرم, خواص سنگ رز کوارتز, خواص سنگ چشم ببر, صدف, سنگ گوی, هفت چاکرا, سنگ اوناکیت, اوناکیت, کریستال کوارتز, دستبند نقره, گردنبند هفت چاکرا, منشور 7 چاکرا, پاندول 7 چاکرا, بودا, خواص سنگ زئوسیت, سنگ ماه تولد, پاندول, خواص سنگ جاسپر, انگشتر برنجی, فنگشویی, پرانیک, چاپ تصویر بر روی تیشرت, دستبند مسی, چاپ بر روی لیوان, سنگ درمانی, تصفیه هوا, خواص سنگ یشم, خواص سنگ یاقوت, خدمات لیزر, رودرخشا, اود, خواص سنگ ماه تولد, خواص سنگ اکومارین, خواص سنگ آمیتیست, خواص سنگ سیترین, خواص سنگ سلستین, خواص سنگ عقیق خزه ایی, خواص سنگ ترومالین, خواص سنگ فیروزه, خواص سنگ الماس, خواص سنگ زمرد, خواص سنگ مالاگیت, خواص سنگ زبرجد, خواص سنگ عقیق سبز, خواص سنگ مرجان, دکوریجات, حکاکی بر روی چرم, دستبند پلاک, محصولاتی چرمی, چرم, چاپ بر روی لیوان جادویی, چاپ بر روی تیشرت, چاپ بر روی سرامیک, چاپ بر روی سنگ, نقره, سنگ راف, سنگ قیمتی, سنگ نیمه قیمتی, سنگهای قیمتی, سنگهای نیمه قیمتی, یوگا, مدیتیشن, ین و یانگ, اشک شیوا, تبت, درمان تراپی, راز سنگ, سنگ هفت چاکرا, سنگ 7 چاکرا, گردنبند 7 چاکرا, دستبند هفت چاکرا, کاسه تبتی, جادویه سیاه, مهره مار, مجسمه سنگی, حکاکی روی سنگ, انگشتر نقره, زنجیر نقره, پاندول هفت چاکرا, اسکالر, خواص سنگ اسکالر, دستبند اسکالر, دستبند چرمی, حکاکی با حروف میخی, حکاکی نام با حروف میخی, حکاکی حروف میخی, حکاکی حروف لاتین, طرح حنا, شابلون حنا, حنا هندی, نقش حنا, خواص سنگ مروارید, مراقبه, سنگ ماه تولد گوی, سنگ های قیمتی طرح گوی, سنگ با طرح گوی, سنگ با طرح منشور, منشور هفت چاکرا, منشور یشم, منشور چشم ببر, منشور سنگ عقیق, منشور فلوریت, خواص سنگ فلوریت, خواص سنگ اوپال, شمع, آباژور سنگ نمک, سنگ نمک چراغ دار, محصولات برنجی, انگشتر مسی, گوشواره برنجی, گوشواره نقره, گوشواره سنگی, گوشواره ماه تولد, دستبند چرم با نماد ماه تولد, نماد ماه, تسبیح سنگ, خواص در نجف, چاپ تصویر بر روی پازل, چاپ تصویر بر روی سرامیک, چاپ تصویر بر روی لیوان, عکس زمرد, عکس یاقوت, عکس الماس, عکس انیکس, عکس سلستین, عکس سنگ سلستین, عکس سنگ زمرد, عکس سنگ ترمالین, عکس سنگ یاقوت, عکس سنگ عقیق, صنایع دستی, عکس سنگ چشم ببر, خاصیت دود عود, دود عود, دود کردن عود, سرب در دود عود, عوارض دود عود, عود, مضرات عود, عود زیتون, عود دارچین, عود درمانی, عکس سنگ کریستال کوارتز, سنگ ماه تولد همه برج, سنگ ماه تولد کریستال کوارتز, سنگ کوارتز, سوزاندن عود خواص دُرنجف, سنگ اوناکیت onakit, خرید سنگ اوناکیت onakit, خواص سنگ اوناکیت onakit, onakit
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • Fit:
  • Quality:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام