Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

انگشتر نقره سنگ الکساندریت با مخراج یاقوت Alexandrite

مرجع:
17234

سنگ الکساندریت توانایی های شهودی و متافیزیکی را باز می کند. این یک اراده قوی و جذابیت شخصی ایجاد می کند.

سنگ یاقوت سرخ جذب ثروت ، اعتماد به نفس را ایجاد می کند که بر ترس و وحشت غلبه می کند

وزن محصول:93. 10 گرم 

سایز انگشتر:67

دیدن نمایه سه بعدی محصول

تعادل و تنظیم چاکرا اول و چهارم

ادامه مطلب توضیحات بیشتر
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
فروشنده: گوهر فردوس ایران
امکان ارسال کالا با الوپیک در شهر تهران
موجود در انبار فروشنده
بدون مالیات 1,500,000 تومان
محصولات مرتبط
انگشتر حرز ستاره سلیمان نبی تقره مردانه ترک silver ring انگشتر حرز ستاره سلیمان نبی تقره مردانه ترک silver ring
جدید
مشاهده بیشتر
1,500,000 تومان
جلب قلبها ، تقویت مهر و محبت ، همراه داشتن این لوح خلق را مسخر و مطیع تو میسازد ، برای احضار و مطیع کردن ، افزایش ثروت و افزایش رزق و روزی ، جلب عشق و محبت و زیادشدن مهر و محبت و رسیدن به معشوق وزن محصول 10 گرم سایز...
نمایش سریع
انگشتر نقره سنگ الکساندریت با مخراج یاقوت Alexandrite - Chrysoberyl انگشتر نقره سنگ الکساندریت با مخراج یاقوت Alexandrite - Chrysoberyl
جدید
مشاهده بیشتر
1,500,000 تومان
سنگ الکساندریت توانایی های شهودی و متافیزیکی را باز می کند. این یک اراده قوی و جذابیت شخصی ایجاد می کند. سنگ یاقوت سرخ جذب ثروت ، اعتماد به نفس را ایجاد می کند که بر ترس و وحشت غلبه می کند وزن محصول:93. 10 گرم  سایز...
نمایش سریع
انگشتر نقره فیروزه طبیعی نیشابور TURQUOISE انگشتر نقره فیروزه طبیعی نیشابور TURQUOISE
جدید
مشاهده بیشتر
650,000 تومان
دفع چشم و نظر اعتقاد بر این است که فیروزه به دلیل انرژی آسمانی خود ، نه تنها انرژی منفی را از ما دور می کند بلکه ارتباطی آشکار با خلوص عناصر طبیعی ، به ویژه عناصر آب و هوا دارد. وزن محصول: 6.16  گرم سایز انگشتر: 54...
نمایش سریع
انگشتر نقره رکاب ماشینی ترک silver ring انگشتر نقره رکاب ماشینی ترک silver ring
جدید
مشاهده بیشتر
600,000 تومان
نقره به بهبودی و شکل گیری استخوان، فرم دهی و ترمیم پوست کمک می نماید. نقره بیشتر از صدها ماده ضد عفونی کننده موثرتر است و باعث از بین بردن ۶۵۰ نوع میکروب شده همچنین برای سلامتی بدن موثر بوده. وزن محصول 4  گرم سایز...
نمایش سریع
انگشتر سنگ چشم گربه نقره  دست ساز Cat Eye انگشتر سنگ چشم گربه نقره  دست ساز Cat Eye
جدید
مشاهده بیشتر
820,000 تومان
انرژی های بد و منفی را از زندگی کاربر دور می کند. این به عنوان یک طلسم عمل می کند و از کاربر در برابر دشمنان ناشناخته محافظت می کند سنگ ثروت وزن محصول: 10 گرم معدن کشف شده :ایران سایز  65 دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
انگشتر نقره رکاب ماشینی طرح سواستیکا مردانه silver ring انگشتر نقره رکاب ماشینی طرح سواستیکا مردانه silver ring
جدید
مشاهده بیشتر
910,000 تومان
نقره به بهبودی و شکل گیری استخوان، فرم دهی و ترمیم پوست کمک می نماید. نقره بیشتر از صدها ماده ضد عفونی کننده موثرتر است و باعث از بین بردن ۶۵۰ نوع میکروب شده همچنین برای سلامتی بدن موثر بوده. وزن محصول 10 گرم سایز...
نمایش سریع
انگشتر فیروزه طبیعی کرمان بافت مس  TURQUOISE انگشتر فیروزه طبیعی کرمان بافت مس  TURQUOISE
جدید
مشاهده بیشتر
350,000 تومان
دفع چشم و نظر اعتقاد بر این است که فیروزه به دلیل انرژی آسمانی خود ، نه تنها انرژی منفی را از ما دور می کند بلکه ارتباطی آشکار با خلوص عناصر طبیعی ، به ویژه عناصر آب و هوا دارد. وزن محصول: 9  گرم سایز انگشتر: 52 ساخت...
نمایش سریع
انگشتر نقره رکاب ماشینی طرح  شمشیر ذوالفقار مردانه silver ring انگشتر نقره رکاب ماشینی طرح  شمشیر ذوالفقار مردانه silver ring
جدید
مشاهده بیشتر
860,000 تومان
نقره به بهبودی و شکل گیری استخوان، فرم دهی و ترمیم پوست کمک می نماید. نقره بیشتر از صدها ماده ضد عفونی کننده موثرتر است و باعث از بین بردن ۶۵۰ نوع میکروب شده همچنین برای سلامتی بدن موثر بوده. وزن محصول 8 گرم سایز...
نمایش سریع
توضیحات

خواص سنگ الکساندریت Alexandrite - Chrysoberyl

تعادل و تنظیم چاکرا اول

مشترک برای همه ماه ها

کروم به الکساندریت رنگ می بخشد و در حالی که در اکثر مواد معدنی عنصر کمیاب مانند کروم فقط یک رنگ برای ماده معدنی تأمین می کند ، در الکساندریت به آن دو می دهد. عوامل رنگ آمیزی به طول موج نور و پیوندهای شیمیایی موجود در کریستال وابسته هستند تا رنگی را که ایجاد می کنند تعیین کنند. عنصری مانند مس ، در نور عادی ، می تواند باعث ایجاد رنگ سبز در مالاکیت و رنگ آبی در آزوریت شود ، همه اینها به ویژگی پیوند شیمیایی بستگی دارد. در یک نمونه از الکساندریت ، کروم در وضعیت متعادلی قرار دارد که رنگ نمونه به ویژگی نوری که به بلور برخورد می کند بستگی دارد. اگر نور از نور خورشید طبیعی یا نور فلورسنت باشد ، کریستال سبز خواهد بود. با این حال ، اگر نور از رشته های داخلی یک لامپ رشته ای باشد ، کریستال قرمز به نظر می رسد.

خواص سنگ الکساندریت Alexandrite - Chrysoberyl

الکساندریت و سلامت جسمی

الکساندرایت سیستم عصبی و غده را متعادل می کند ، التهاب و تنش عضلات گردن را تسکین می دهد. الکساندرایت به تخفیف علائم سرطان خون کمک می کند. از غدد صنوبری و هیپوفیز ، طحال ، لوزالمعده ، اندام های تولید مثل مردان و بافت عصبی پشتیبانی و تقویت می کند.

الکساندرایت به شما کمک می کند تا پروتئین ها را راحت تر جذب کنید. آن است یک عمل زدایی قدرتمند و تحریک کبد به طوری که آن را در عملکرد به اوج خود کار خواهد کرد. این سنگ کمک می کند تا در بهبود سیستم عصبی، دستگاه تولید مثل و بازسازی بافت عصبی.

الکساندریت به تخیل شما القا می کند شما را به گوش دادن به احساسات خود ترغیب می کند و صدای درونی خود را تنظیم می کند. این به شما کمک می کند تا به بلوغ عاطفی برسید و شما را ترغیب می کند که در زندگی روزمره لذت ببرید. 

الکساندریت تقویت اراده و کمک به شما برای ارزیابی دقیق احساسات هر دو شما و دیگران و واکنش نشان می دهند به آنها مناسب است. 

الکساندریت  افزایش احساس خلاقیت. این به شما کمک می کند تا تغییرات و مسائل احساسی همراه با آن تغییر را بپذیرید. هنگامی که می خواهید احساس گم شدن خود را آرام کنید و علاقه ای به ادامه کار حرفه ای ندارید ، به ویژه برای کار چاکرا و ماساژ درگیر قلب مفید است. 

Alexandrite Real و Lab Grown

اسکندریت و ذهن شما

الكساندریت تلاش می كند تا ذهن شما را متمركز كند ، عزت نفس شما را بالا ببرد ، شما را در برابر ارتعاشات اطراف باز كند و به قلب بسته اجازه دهد كه عشق و لذت را تجربه كند. الكساندريت با امكان نشان دادن دو رنگ به شما اجازه مي دهد تا هر دو طرف يك مسئله را ببينيد و قلب و ذهن را به هم پيوند مي دهيد تا از ديدگاهي ناپسند و روشن كه ديدگاه هاي منطقي و شهودي را در بر مي گيرد و ادغام مي شوند ، حاصل شود.

الکساندرایت و روح

الکساندرایت ذهن ، احساسات و روح شما را تقویت و دوباره آرایش می کند. اسکندریت توانایی های شهودی و متافیزیکی را باز می کند. این یک اراده قوی و جذابیت شخصی ایجاد می کند. اسکندریت نمادی از قدرت سلطنتی است و به عنوان یک سنگ محافظ کارآمد عمل می کند. 

الكساندريت يك تصفيه كننده معنوي و سنگ تجديد كننده مفيد است. الکساندرایت به شما امکان می دهد با فرکانس های دانش الهی و عشق الهی ارتباط برقرار کنید. این به شما کمک می کند تا با این فرکانس ها طنین انداز شوید و از آنها برای جمع آوری دانش برای رشد خود یا دیگران استفاده کنید و این دانش را از قلب به اشتراک بگذارید. این بازیابی اطلاعات زندگی جایگزین و سوابق آکاشیک را تسهیل می کند.

این ماده ارتباط نزدیکی با انرژی های مصر باستان و آتلانتیس دارد و می تواند به کسانی که زمانی کشیش بودند در بازیابی دانش مقدس باستان کمک کند.

الکساندریت و چاکراها

اگر چاکرای پایه تعادل نداشته باشد ، ممکن است نسبت به دیگران جنگ طلب و پرخاشگر باشید. با در دست داشتن این سنگ می توانید علائم ADHD یا ADD را تسکین دهید. این امر تمایل به مالکیت بیش از حد ، اشتیاق به هیجان مستمر یا دستکاری را کاهش می دهد. 

با استفاده از این سنگ آگاهی خود را از استعدادهای زندگی گذشته خود بیدار کنید و ترس های ناخواسته را تسکین دهید. 

این امر باعث تعادل سیستم گردش خون ، تولید مثل و عملکرد اندام تحتانی و لگن شما می شود.

اگر چاکرای قلب نامتعادل باشد ، ممکن است دچار ناگهانی خشم ، حسادت یا سرزنش دیگران برای هر مسئله ای که در زندگی شما بوجود می آید شوید. شما ممکن است نیاز به تأیید مداوم ارزش خود داشته باشید ، احساس بی مهری کنید یا نسبت به دیگران بی مهری کنید.

با در دست داشتن این سنگ می توانید چاکراهای تحتانی را با چاکراهای بالاتر متصل کنید تا به هموستاز برسید. این دلسوزی برای خود و دیگران را تشویق می کند و توانایی های ذاتی بهبودی شما را افزایش می دهد.

این امر به تشویق کل سیستم ایمنی بدن برای عملکرد در اوج کمک می کند. این قلب و سیستم گردش خون سالم را حفظ می کند. این سنگ وقتی روی چاکرای قلب قرار بگیرد به بازسازی بافت کمک می کند.

اگر چاکرای گلو از تعادل خارج شده باشد ، ممکن است نسبت به دیدگاه های سیاسی یا مذهبی خود بیش فعال ، مسلط یا متعصب باشید. همچنین ممکن است در برابر تغییر از هر نوع مقاومت کنید و در پاسخگویی به وظایف و خواسته های منطقی وقت خود ، کند باشید.

با استفاده از این سنگ در دست ، توانایی های بصیرت را افزایش می دهید و فراوانی آشکار می کنید. این سنگ وقتی روی چاکرای گلو استفاده می شود ، توانایی های خلاقیت شما را تشویق و هدایت می کند. این به شما کمک می کند تا حقیقت خود را بیان کنید و زندگی کنید.

این سنگ به بهبود و حفظ سلامت گلو ، مری ، دهان ، دندان ها و سیستم تنفسی کمک می کند.

اگر چاکرای تاج شما تعادل ندارد ممکن است لازم باشد احساس کنید در محل کار خود ضروری هستید ، یا به همدردی مداوم با بی عدالتی های درک شده نیاز دارید. همچنین ممکن است از طرف دیگران سو mis تفاهم شده باشید و یا اینکه با دیگران با نرمی و احسان رفتار کنید دشوار است.

با در دست داشتن این سنگ ، خواهید توانست خود را با نیروهای بالاتر جهان هماهنگ کرده و به اجزای ظریف انرژی که شما را احاطه کرده اند متصل شوید. این به شما کمک می کند تا به زندگی گذشته خود پیوند دهید و تأثیر آنها را بر زمان حال تعیین می کند.

این به عملکرد کل سیستم عصبی و اسکلتی بدن کمک خواهد کرد. 

چاکرا

پایه

قلب

گلو

تاج پادشاهی

الكساندریت و هفت جسم اوریك

جسمی

ذهنی

معنوی

نیروانیک

الکساندرایت یک بریلیوم ، اکسید آلومینیوم است. در واقع یک کرایزوبریل است که به گروه اکسیدهای معدنی تعلق دارد. اسکندریت به خاطر تزار سابق روسیه ، الکساندر دوم نامگذاری شده است و اولین بار در کوههای اورال روسیه کشف شد ، ظاهراً در روز تولد او بود. الکساندریت از آن زمان در روسیه، استرالیا، برزیل، هند، ماداگاسکار و میانمار را کشف کردند.

corundums مصنوعی مشخصی با عناصر که به عملکرد یک تغییر رنگ الکساندریت مانند به عنوان الکساندریت در بازار سنگ قیمتی به فروش می رسد. این سنگها دارای یک رنگ قرمز بنفش ، نزدیک به آمتیست در نور رشته ای و یک رنگ بنفش آبی در نور روز هستند. آنها به مراتب ارزان تر از الكاندریت های طبیعی هستند كه از نادرترین و گرانترین سنگهای قیمتی در جهان هستند. 


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com

09128483558-88952085

ادامه مطلب
جزئیات محصول
17234
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • Fit:
  • Quality:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام