Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

گردنبند سنگ سودالیت نظم و انضباط فکری بدون بند تراش اشک Sodalite

مرجع:
15971

نگرش مثبت درهمه ی شرایط زندگی ، کنترل و تفاهم در زندگی وحشت و ترس را به سهولت از بین می برد ، ارتباط با قلب اثر آرامش بخش را فراهم می آورد 

وزن محصول : 2.2 گرم

دیدن نمایه سه بعدی محصول

تعادل و تنظیم چاکرا ششم و هفتم

ادامه مطلب توضیحات بیشتر
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
فروشنده: گوهر فردوس ایران
امکان ارسال کالا با الوپیک در شهر تهران
موجود در انبار فروشنده
150,000 تومان
محصولات مرتبط
گردنبند سنگ آنالسیم قرمز  analcime آنالیسم گردنبند سنگ آنالسیم قرمز  analcime آنالیسم
جدید
مشاهده بیشتر
100,000 تومان
سنگ اعتماد به نفس ، آرامش و هماهنگی ، برای لوزالمعده بسیار مفید است ، مبتلایان به دیابت نباید بدون این کریستال باشند ، بهبود امور مالی و افزایش ثروت وزن محصول: 5 گرم معدن کشف شده: ایران دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل...
نمایش سریع
گردنبند سنگ کلسیت طلایی با بند بافت مس فری سایز Calcite گردنبند سنگ کلسیت طلایی با بند بافت مس فری سایز Calcite
جدید
مشاهده بیشتر
150,000 تومان
ارتعاش این سنگ نیروهای یین و یانگ (منفی و مثبت) را فعال می کند ذهن را تقویت می کند. قدرت تجزیه و تحلیل و عکس العمل را افزایش می دهد. وزن محصول: 12 گرم معدن کشف شده: ایران دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل و تنظیم چاکرا...
نمایش سریع
دستبند سنگ تورمالین  هندی هندوانه یا سبز تراش جواهر  watermelon Tourmaline دستبند سنگ تورمالین  هندی هندوانه یا سبز تراش جواهر  watermelon Tourmaline
جدید
مشاهده بیشتر
350,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس تقویت انرژی های روانی خنثی کردن انرژی های منفی برطرف کردن ترس و غم و اندوه برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، و بیماری های قلبی استفاده می شود. وزن حدودی :4 گرم معدن کشف...
نمایش سریع
گردنبند سنگ لابرادوریت بدون بند Labradorite گردنبند سنگ لابرادوریت بدون بند Labradorite
جدید
مشاهده بیشتر
185,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول : 9 گرم معدن کشف شده :...
نمایش سریع
گردنبند سنگ سیترین بدون بند Citrine گردنبند سنگ سیترین بدون بند Citrine
جدید
مشاهده بیشتر
150,000 تومان
شبکه خورشیدی ارتباط دارد و آن را پاک و متعادل می کند ، این سنگ به طرزی شگفت آور محرک مغز و تقویت کننده تفکر است ، سنگ فراوانی و ثروت ، افزایش شادی و خوش بینی در ارتباط است سنگ تحقق اهداف وزن محصول : .12  گرم معدن کشف...
نمایش سریع
گردنبند فسیل آمونیت دفع انرژی منفی بدون بند fossil ammonite گردنبند فسیل آمونیت دفع انرژی منفی بدون بند fossil ammonite
جدید
فروخته شد
مشاهده بیشتر
پیشنهاد ویژه مدت محدود
75,000 تومان 85,000 تومان
-10,000 تومان
مارپیچ خود نمادی از تغییر و حرکت مثبت هستند. مارپیچ با انرژی منفی جذب می شود ، آن را درون محفظه ها فیلتر می کند و انرژی مثبت و تازه ای را آزاد می کند. وزن این فسیل : 4  گرم معدن کشف شده: چین دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
دستبند سنگ جاسپر با بند چرم Jasper دستبند سنگ جاسپر با بند چرم Jasper
جدید
مشاهده بیشتر
165,000 تومان
سنگ جاسپر روح و جسم را متعادل کرده آرامش اعصاب را در انسان افزایش می دهد. جاسپر برای مبارزه با خستگی مفید است. در شرق از سنگ جاسپر برای راندن اجنه و نیروهای شیطانی استفاده می شود.وزن محصول: 24 گرممعدن کشف شده: هندبرای...
نمایش سریع
گردنبند سنگ کهربا اصل بافت مس Amber گردنبند سنگ کهربا اصل بافت مس Amber
جدید
مشاهده بیشتر
0 تومان
شکیبایی، حفاظت، سپر روانی، عشق رمانتیک، لذت جویی، تطهیر، تعادل و آرامش به ارمغان می آورد و بعنوان جذابیت در ازدواج به کار می رود وزن محصول:  8 گرم معدن کشف شده: مکزیک  تعادل و تنظیم چاکرای سوم دیدن نمایه سه بعدی محصول
نمایش سریع
توضیحات

خواص سنگ  سودالیت Sodalite

ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای ششم و هفتم

برای ایجاد نگرش مثبت درهمه ی شرایط زندگی کمک به ما برای به دست آوردن کنترل و تفاهم در زندگی وحشت و ترس را به سهولت از بین می برد کمک به ترک اعتیاد ارتقاء توانایی های سازمانی ، نظم و انضباط و نظم و ترتیب به هم ریختگی ذهن را رفع می کند از بین بردن مشکل معده ، استفراغ و حالت تهوع کمک کننده در درمان سوزش پوست و سردرد در هنگام مدیتیشن احساس آرامش عمیقی تولید می کند برای باز کردن چشم سوم به کار می رود متابولیسم و انرژی حیاتی را تحریک می‌کند در گذشته برای ارتباط با فرشتگان نگهبان یا موکل استفاده می شده است در ارتباط با چاکرای هفتم است و باعث تقویت کارایی مغز و قدرت تحلیل و تفکر می شود گذاشتن آن بر روی چاکرای ششم و شارژ مجدد آن توسط نور مستقیم خورشید ، نور چشم را زیاد میکند سپر امواج منفی و نیروهای شیطانی در انجام مراسم مذهبی است.

تاریخ سودالیت

سودالیت در سالهای سنگهای قیمتی کاملاً جوان است. سنگ قیمتی عمیق آبی تا سال 1806 یعنی در گرینلند پیدا نشد. حتی پس از کشف سنگهای معدنی سودالیت ، تا سال 1891 به عنوان سنگهای قیمتی زینتی از سولالیت تقدیر به عمل نیامد. کانسارهای سنگی بزرگ سودالیت در این زمان در انتاریو ، کانادا یافت می شدند. از آنجا که دیگر رسوبات سنگ معدنی سودالیت در برزیل ، هند ، نامیبیا ، روسیه و مونتانا در ایالات متحده یافت شده اند.

سنگهای معدنی سودالیت همیشه به رنگ آبی عمیق نیستند. رنگ سودالیت همچنین می تواند خاکستری ، بنفش ، نارنجی یا زرد باشد یا ممکن است به هیچ وجه رنگی نداشته باشد. سنگهای قیمتی عمیق آبی دارای فلورسانس نارنجی هستند. سنگهای قیمتی سودالیت ممکن است دارای رنگ بنفش نیز باشند و معمولاً دارای روکش سفید ، تقریباً مانند تیله یا شکاف سفید هستند. رگه های سفید و شکاف های کلسیت هستند.

نام این سنگ قیمتی سنگی عمیق همه چیز در ترکیب آن است. معنی سودالیت در یونانی سنگ نمک است. کلمه یونانی نمک سودا و سنگ لیتوس است. به این دلیل که حاوی مقدار زیادی نمک است به این نام Sodalite نامگذاری شد. این سطح بالای نمک در ترکیب سدیمیت چیزی است که آن را به یک ماده معدنی تبدیل می کند نه یک سنگ. سنگهای قیمتی سودالیت نیز بعضا به صورت آلومیت ، سنگ آبی یا دیترویت به فروش می رسند.

سودالیت آبی عمیق غالباً با لاجورد لاپیس اشتباه می گیرد که گهگاهی حاوی سالالیت است. با این حال ، لاجورد لاپیس یک سنگ معدنی واقعی است که چگالی بالاتری نسبت به سوداولیت دارد. آزوریت ها ، دامورتیریت ها و لازولیت ها نیز گاه با سودالیت اشتباه گرفته می شوند.

سنگ قیمتی معدنی دیگری که نوعی سدیمیت است ، هکمنیت نامیده می شود. این نوع سنگ معدنی سودالیت صورتی یا بنفش صورتی است. سودایلیت صورتی یا هاکمانیت بسیار نادر است و دارای حساسیت غیرمعمول در برابر نور خورشید است که به تنش یا فوتوکرومیسم برگشت پذیر مشهور است. وقتی هکمنیت در معرض نور خورشید باشد ، رنگ آن تغییر می کند. هنگامی که از نور خورشید خارج می شود ، رنگ به آنچه قبل از قرار گرفتن در معرض نور است برمی گردد. سودایلیت صورتی یا هاکمانیت حتی جوانتر از سوداولیت است. در سال 1991 در کبک کانادا کشف شد.

سنگ راف سودالیت

معنی سودالیت

معنای سودالی همه چیز درباره منطق ، حقیقت و آرامش درونی است. خواص سودالیت عمیقاً به قلب متصل است ، که این نیز بخش بزرگی از معنای سدیم است. این ارتباط با قلب اثر آرامش بخش را فراهم می آورد و دستیابی به آرامش درونی را آسان تر می کند. تأثیر آرامش بخش ، تفکر منطقی را تسهیل می کند ، که به معنای لواشک پیوند می یابد.

به عنوان یک سنگ حقیقت ، سنگهای معدنی سودالیت ارتباطات را بهبود می بخشند. اختلاف نظرها و استدلال ها با استفاده از سوداویت آسان تر می شوند. این یک قدرت سدیم مهم است که در ریشه معنای لواشک قرار دارد. این امر به کاهش منفی و افزایش مثبت کمک می کند و با قرار دادن یک چراغ مثبت از این مسئله ، در حل اختلافات اختلاف نظر دارد. سنگهای سنگی Sodalite ، چشم انداز "نیمه کامل شیشه ای" را برای هر موقعیتی ایجاد می کنند ، همانطور که با معنای سدیم نشان داده شده است.

 سنگ سودالیت به عنوان یک کریستال فیلتر تقویت کننده طبقه بندی شده است که ارتباط بسیاری با کاربرد سنگهای قیمتی سنگی و معنای سودالیت دارد. چنین بلورهای فیلتر تقویت کننده دارای شبکه های کریستالی داخلی هستند که دارای تقارن مکعب کامل همراه با هماهنگی داخلی هستند. به دلیل این ساختار داخلی ، فواید سنگ سودالیت تأثیر مثبتی در احساسات و انرژیهایی دارد که باعث تقویت پیشرفت های مثبت در افکار و اعمال می شود. این سازه سنگهای قیمتی سدیم در قلب معنای لواش است.

فیلتر توان خاکی موجود در هر سنگ معدنی سودالیت ، انرژی منفی را فیلتر می کند ، که از معنای سواکالیت پشتیبانی می کند. به حداقل رساندن منفی ، نظر مثبت دیگران را تسهیل می کند. خواص سودالیت به روشن تر شدن قسمت درخشان یک مسئله یا شخص کمک می کند ، و توانایی این را می دهد که به کسی شک و تردید بدهد ، به اصطلاح.

سنگهای سنگی Sodalite همچنین به عنوان "سنگ های شاعر" شناخته می شوند. خصوصیات سوداولیت ، فیلترینگ ، فیلتر و تقویت کننده ارتباط منفی ، برای نویسندگان از نظر معنای سواکلیت بسیار مفید است. سنگهای معدنی سودالیت یک روند مثبت اندیشی و ارتباطات پیشرفته را تشویق می کنند ، که هر دو برای نویسندگان بسیار مهم هستند.

SODALITE HEALING

شفای معنوی

به دلیل توانایی در کاهش منفی شخصی و محافظت در برابر تأثیرات منفی بیرونی ، همانطور که از معنای سواکالیت پشتیبانی می شود ، بهبود معنوی توسط سنگهای معدنی سودالیت تقویت می شود. با این کاهش منفی بودن کلی ، قدرت های سودالیستی ادراکات معنوی را بهبود می بخشند.

تعابیر بهبود یافته از پیامهای معنوی ، به دلیل فواید سوداکی ، به فرد این امکان را می دهد تا درک بهتری از نحوه استفاده از اطلاعات برای بهبود معنوی داشته باشد. حقیقت و آرامش درونی با رعایت معنای لواشک آسان تر حاصل می شود.

تواناییهای شهودی توسط سنگهای سنگی سودالیت و در راستای معنای لواشک افزایش می یابد ، که توانایی فرد در تفسیر پیامهای معنوی را بهبود می بخشد. توسعه توانایی های شفاف است که توسط خواص سودالیت بسیار پشتیبانی می شود.

ذهن ناخودآگاه با استفاده از سواکالیت ، مطابق با معنای سواکالیت ، راحت تر قابل دستیابی است. فواید سودالیت در ناحیه چاکرای گلو ، حقیقت را هنگام کار در ناخودآگاه ترغیب می کند. این دسترسی بیشتر به ضمیر ناخودآگاه ، درک بهتر معنویت فرد را تسهیل می کند.

خواص درمانی سودالیت با آسان کردن در آرام کردن ذهن ناخودآگاه ، آرامش معنوی را به یک تجربه راحت تر تبدیل می کند. فقط پرتاب درب می تواند بسیار زیاد باشد. غرق شدن در شروع باعث بهبودی معنوی خواهد شد. فواید سودالیت باعث می شود روند بهبودی معنوی بسیار لذت بخش تر شود ، و پیدا کردن حقیقت و آرامش درونی را با توجه به معنای سوداکی آسان می کند.

سنگ معدنی سودالیت انرژی فنگ شویی را تأمین می کند. انرژی آب تعادل و جریان انرژی را حفظ می کند که به طور کلی بر مسیر شغلی و زندگی شخص تأثیر می گذارد. سنگ معدنی سودالیت در قسمت شمالی یک اتاق یا خانه قرار دهید. این حرکت رو به جلو را ترغیب می کند که پیشرفت در رسیدن به اهداف مورد نظر را تسهیل می کند.

بهبودی جسمی

از فواید سودالیت در بهبودی جسمی در نواحی قلب استفاده می شود ، البته با رعایت معنای سدیمیت. سنگهای قیمتی سودالیت می توانند به کنترل فشار خون و کاهش ورم کمک کنند.

بهبود جسمی در ناحیه گلو با سنگ معدنی سودالیت تسهیل می شود ، همانطور که از معنای سودالیت پشتیبانی می شود. درشتی ، ناراحتی گلو و مشکلات مربوط به حنجره و تارهای صوتی ممکن است با سنگهای قیمتی سودالیستی کاهش یابد.

اعتقاد بر این است که از خواص درمانی سولالیت تعادل در متابولیسم ، کاهش کمبود کلسیم ، بهبود سیستم ایمنی بدن و تسهیل پاکسازی در اندام ها و سیستم لنفاوی استفاده می شود. اینها همه مزایای سدیمیت است که به معنای سدیم پیوند خورده است. گفته می شود Sodalite نیز به بدن کمک می کند تا با مشکلات سلامتی مرتبط با پرتودرمانی مبارزه کند. بی خوابی ممکن است با استفاده از سدیمیت نیز کاهش یابد.

یک آویز سنگهای قیمتی سودالیت بپوشید که محلول سوداولیت را روی قلب قرار دهد تا به بهبود فشار خون کمک کند.

یک گردنبند سنگ معدنی سودالیت بپوشید که محل سوزیت را نزدیک گلو نگه دارید تا در رفع مشکلات آن منطقه با رعایت معنی سواکالیت به شما کمک کند.

گوشواره هایی از جنس سولالیت را پوشانده باشید که سواکلیت را نزدیک به گلو و سر نگه داشته و به منظور کاهش مشکلات در آن مناطق ، از جمله معنای سواکالیت ، کمک می کند.

بهبودی عاطفی

خواص درمانی سودالیت باعث تقویت آرامش درونی می شود ، همانطور که از معنای سودالیت پشتیبانی می شود. سنگهای قیمتی سودالیت حالت روحی آرام را تشویق می کنند. اعتقاد بر این است که اضطراب و تنش ناشی از استرس اضافی را کاهش می دهد.

خواص سودالیت تعادل عاطفی را ترغیب می کند و حملات وحشت را کاهش می دهد تا آرامش درونی را تسهیل کند ، و همگام با معنای سودایلیت باشد. به افرادی که بیش از حد حساس یا دفاعی هستند ، می توان از مزایای سوداییت کمک گرفت. سنگهای قیمتی سودالیت در بهبودی عاطفی در ارتباط با گناه و فوبیا کمک می کنند. خواص درمانی سدیمیت منفی را کاهش می دهد و باعث افزایش مثبت می شود ، همانطور که از معنی سنگ سودالیت پشتیبانی می شود. اعتماد به نفس ، عزت نفس و اعتماد به قضاوت شخص توسط مزایای سوداییت تقویت می شود.

خواص سودالیت به طور طبیعی دود سیگار الکترومغناطیسی را که می تواند در تفکر روشن تداخل کند ، فیلتر می کند. این یکی دیگر از فواید سدیم طبیعی است که به معنای سدیم پیوند می خورد. دستگاههای الکترونیکی آلودگی الکترومغناطیسی ایجاد می کنند که برخی از افراد به آن بسیار حساس هستند. سنگهای معدنی سودالیت این آلودگی الکترومغناطیسی آزار دهنده را از بین می برد.

یک دستبند سولالییت ، گردنبند یا گوشواره بپوشید.

یک سنگ قیمتی سودالیت را در جیب نگه دارید تا در مواقع اضطراب نگه دارید و از حملات هراس خودداری کنید.

برای از بین بردن دود الکترومغناطیسی ، یک مجسمه سودالیت ، هرم یا چشمی را در نزدیکی یا روی رایانه قرار دهید.

یک مجسمه سودالییت ، هرمی یا چشمی روی میز قرار دهید تا دود الکترومغناطیسی که ممکن است توسط سایر رایانه ها یا تجهیزات اداری تولید شود کاهش یابد.

مدیتیشن سودالیت

فواید سنگ سودالیت در قلب معنای سدیم از طریق ارتعاشات شدید آن در مراقبه سودالیت منتقل می شود. این ارتعاشات مراقبه ای عمیق تر و درون ذهنی را تسهیل می کند ، همانطور که از معنی سنگ سودالیت پشتیبانی می شود. حقایق وحشیانه ای که در طول مدیتیشن آشکار می شود با استفاده از سنگ معدنی سودالیت به آرامی بیشتر به سطح می آیند.

مدیتیشن سودالیت می تواند به توانایی های روانشناختی نهفته ، به ویژه در قلمرو هوشیاری ، فواید سوداییت کمک کند که به معنای سواکالیت پیوند می یابد. این توانایی حسی اضافی به فرد اجازه می دهد تا افراد ، اشیاء یا موقعیت هایی را که به روش معمول قابل مشاهده و تشخیص نیستند ، حس کند. Clairvoyants توانایی "دیدن" این افراد ، اشیاء یا موقعیت ها را در چشمان ذهن خود دارد ، فارغ از اینکه از چه فاصله ای دور باشند. کلمه "clairvoyance" بر اساس یک کلمه فرانسوی است که در واقع به معنای "دید روشن" است.

خواص سودالیت تفکر منطقی و تفکر راستگو را تسهیل می کند تا آرامش درونی برقرار شود ، همانطور که از معنای کریستال سودالیت پشتیبانی می شود. به همین دلیل است که مراقبه سدیم می تواند بسیار مفید باشد.

یکی از خصوصیات سودالیت که برای مدیتیشن مفید است توانایی این ماده معدنی در حفظ یکدیگر است. این یک فایده مهم سدیمیت است ، خصوصاً هنگام انجام مراقبه های عمیق تر و کار روانی. اگر فرد بیش از حد طولانی بی اساس بماند ، ممکن است مشکلات جدی بوجود بیاید. این مشکلات شامل سرگیجه ، فراموشی و عدم توانایی در تمرکز ، فقط برای ذکر چند مورد است. مشکلات بهداشتی واقعی همچنین ممکن است ناشی از بی اساس ماندن بیش از حد طولانی باشد.

5یا 10 دقیقه را بدون هیچ گونه وقفه ای برای خود اختصاص دهید.

هنگام مدیتیشن ، یک سنگ معدنی سودالیت را در یک طرف نگه دارید. یا،

هنگام مدیتیشن ، سنگ ، سنگ مجسمه ، پوسته پوسته یا هرم را در مجاورت خود قرار دهید.

SODALITE BIRTHSTONE

سنگ تولد آبی سودالیت می تواند سنگ زای واقعی برای افرادی باشد که از 19 فوریه تا 19 مارس به دنیا آمدند. رنگ سدیم همان چیزی است که می تواند آن را به یک زادگاه واقعی برای این افراد تبدیل کند. سنگ تولد واقعی آنها یک سنگ آبی است که البته شامل یک سوداولیت آبی نیز هست.

علامت زودیاک سودالیت

سنگ معدنی سودالیت سنگ زای سنگ مدرن برای افرادی است که در زیر نشانگر زودیاک ساعتی متولد می شوند. افرادی که در زیر این علامت به دنیا می آیند ، روزهای تولد خود را بین 22 نوامبر و 21 دسامبر جشن می گیرند.

SODALITE CHAKRA سودالیت و چاکرا

طبق عقاید هندو ، سنگهای قیمتی سدیم با ویشوددا (Gishak chakra) نامیده می شوند. خلاقیت و بیان خود از چاکرای گلو نشات می گیرد. حقیقت از چاکرای گلو نیز ناشی می شود. خواص سودالیت در قلب معنای سودالیت در کار چاکرای سدیمیت در این مناطق بسیار مفید است. ارتعاشات قوی باعث باز شدن چاکرای گلو می شود که لازم است جریان انرژی بین همه چاکراها فراهم شود. استفاده از سوداولیت می تواند یک جریان سالم انرژی و تعادل بین چاکراها را تسهیل کند ، همانطور که از معنای سودالیت پشتیبانی می شود.

خواص سودالیت برای چاکرای چشم سوم نیز مفید است. Sodalite هنگام استفاده در ابرو یا چاکرای چشم سوم ، تفکر منطقی و منطقی را تسهیل می کند. فواید سودالیت ، منطق و حقیقت را تقویت می کند ، همانطور که از معنای کریستال سودالیت پشتیبانی می شود ، و در نتیجه احساس آرامش درونی بیشتری ایجاد می کند.

سنگ سودالیت چاکرا سوم

ادامه مطلب
جزئیات محصول
15971
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • Fit:
  • Quality:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام