Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.

گردنبند سنگ کیانیت راف تراش نخورده با آب کاری طلا بدون بند Kyanite

مرجع:
15963

تعادل همه چاکراها در یک تراز خاص است ، سنگ عشق و ثروت ، ذهن را باز کرده و توانایی های روانی و تله پاتی را بهبود بخشد ، به تقویت ذهن و کل بدن نیز کمک کند.

وزن محصول: 7  گرم

معدن کشف شده: برزیل

دیدن نمایه سه بعدی محصول

تاثیر بر روی هفت چاکرا

ادامه مطلب توضیحات بیشتر
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
فروشنده: گوهر فردوس ایران
امکان ارسال کالا با الوپیک در شهر تهران
موجود در انبار فروشنده
185,000 تومان
محصولات مرتبط
گردنبند سنگ آنالسیم قرمز  analcime آنالیسم گردنبند سنگ آنالسیم قرمز  analcime آنالیسم
جدید
مشاهده بیشتر
100,000 تومان
سنگ اعتماد به نفس ، آرامش و هماهنگی ، برای لوزالمعده بسیار مفید است ، مبتلایان به دیابت نباید بدون این کریستال باشند ، بهبود امور مالی و افزایش ثروت وزن محصول: 5 گرم معدن کشف شده: ایران دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل...
نمایش سریع
گردنبند سنگ کلسیت طلایی با بند بافت مس فری سایز Calcite گردنبند سنگ کلسیت طلایی با بند بافت مس فری سایز Calcite
جدید
مشاهده بیشتر
150,000 تومان
ارتعاش این سنگ نیروهای یین و یانگ (منفی و مثبت) را فعال می کند ذهن را تقویت می کند. قدرت تجزیه و تحلیل و عکس العمل را افزایش می دهد. وزن محصول: 12 گرم معدن کشف شده: ایران دیدن نمایه سه بعدی محصول تعادل و تنظیم چاکرا...
نمایش سریع
دستبند سنگ تورمالین  هندی هندوانه یا سبز تراش جواهر  watermelon Tourmaline دستبند سنگ تورمالین  هندی هندوانه یا سبز تراش جواهر  watermelon Tourmaline
جدید
مشاهده بیشتر
350,000 تومان
افزایش اعتماد به نفس تقویت انرژی های روانی خنثی کردن انرژی های منفی برطرف کردن ترس و غم و اندوه برای کمک به درمان بیماری های عفونی ، اضطراب ، مسمومیت خون ، و بیماری های قلبی استفاده می شود. وزن حدودی :4 گرم معدن کشف...
نمایش سریع
گردنبند سنگ لابرادوریت بدون بند Labradorite گردنبند سنگ لابرادوریت بدون بند Labradorite
جدید
مشاهده بیشتر
185,000 تومان
سنگ دگرگونی افزایش قدرت و پشتکار بالا بردن سطح هوشیاری و محافظت از هاله تقویت شهود ارتقا توانایی های روانی کاهش احساس ترس و ناامنی تقویت اعتماد به نفس تحریک قوه تخیل و فعال سازی ذهن وزن محصول : 9 گرم معدن کشف شده :...
نمایش سریع
گردنبند سنگ سیترین بدون بند Citrine گردنبند سنگ سیترین بدون بند Citrine
جدید
مشاهده بیشتر
150,000 تومان
شبکه خورشیدی ارتباط دارد و آن را پاک و متعادل می کند ، این سنگ به طرزی شگفت آور محرک مغز و تقویت کننده تفکر است ، سنگ فراوانی و ثروت ، افزایش شادی و خوش بینی در ارتباط است سنگ تحقق اهداف وزن محصول : .12  گرم معدن کشف...
نمایش سریع
گردنبند فسیل آمونیت دفع انرژی منفی بدون بند fossil ammonite گردنبند فسیل آمونیت دفع انرژی منفی بدون بند fossil ammonite
جدید
فروخته شد
مشاهده بیشتر
پیشنهاد ویژه مدت محدود
75,000 تومان 85,000 تومان
-10,000 تومان
مارپیچ خود نمادی از تغییر و حرکت مثبت هستند. مارپیچ با انرژی منفی جذب می شود ، آن را درون محفظه ها فیلتر می کند و انرژی مثبت و تازه ای را آزاد می کند. وزن این فسیل : 4  گرم معدن کشف شده: چین دیدن نمایه سه بعدی محصول...
نمایش سریع
دستبند سنگ جاسپر با بند چرم Jasper دستبند سنگ جاسپر با بند چرم Jasper
جدید
مشاهده بیشتر
165,000 تومان
سنگ جاسپر روح و جسم را متعادل کرده آرامش اعصاب را در انسان افزایش می دهد. جاسپر برای مبارزه با خستگی مفید است. در شرق از سنگ جاسپر برای راندن اجنه و نیروهای شیطانی استفاده می شود.وزن محصول: 24 گرممعدن کشف شده: هندبرای...
نمایش سریع
گردنبند سنگ کهربا اصل بافت مس Amber گردنبند سنگ کهربا اصل بافت مس Amber
جدید
مشاهده بیشتر
0 تومان
شکیبایی، حفاظت، سپر روانی، عشق رمانتیک، لذت جویی، تطهیر، تعادل و آرامش به ارمغان می آورد و بعنوان جذابیت در ازدواج به کار می رود وزن محصول:  8 گرم معدن کشف شده: مکزیک  تعادل و تنظیم چاکرای سوم دیدن نمایه سه بعدی محصول
نمایش سریع
توضیحات

خواص سنگ کیانیت Kyanite

تاثیر برروی هفت چاکرا

سنگ ماه تولد: فروردین و اردیبهشت

کیانیت سنگی است که برای تمیز کردن همه چاکراها کمک می کند. کیانیت بیشتر از همه به رنگ آبی متداول است. حیرت انگیزترین خاصیت کیانیت ، تعادل همه چاکراها در یک تراز خاص است. انرژیهای این سنگ ممکن است برای انجام این کار حتی بدون آنکه کاربر بخواهد این کار را با فکر انجام دهد ، انجام میشود ، اگرچه کارگردانی شود ، نتیجه بهتری برای باز کردن همه چاکراها خواهد داشت.

کیانیت یک سنگ بسیار مهم است که ممکن است در تقویت ذهن و کل بدن نیز کمک کند. برای چیزی که بسیار زیبا و در عین حال کوچک باشد ، کیانیت چاکراها را در بدن تراز میکند و همچنین هارمونی و تعادل آن را بازیابی میکند.

به ارتقاء آرام کل موجودات نیز کمک میکند. این امر به این دلیل است که وقتی چاکراهای شما باز و متعادل است ، ممکن است آزادانه آنچه را احساس می کنید را بیان کنید یا فکر کنید. ممکن است یک جریان انرژی آسان در داخل و خارج از بدن شما ایجاد کند.

کیانیت یک کریستال اتصال است ، که مسیرهایی را از ذهن از طریق قلب ایجاد می کند ، و همچنین این دو را به شدت متصل می کند. همچنین ممکن است ذهن را باز کرده و توانایی های روانی و تله پاتی را بهبود بخشد. هنگامی که از انرژیهای شفابخش این سنگ استفاده می کنید ، ممکن است بتوانید شکاف های ارتباطی را با اطرافیانتان ببندید.

ممکن است وقت خود را صرف فکر کردن در مورد روشهای مختلفی کنید تا بتوانید ارتباط برقرار با افراد زیرا می توانید یک پالس مشخص برای دانستن اینکه چه چیزی ممکن است کار کند و چه نتواند ایجاد کند ، توسعه دهید. در صورت برقراری ارتباط در شرایط استرس زا ، کیانیت توانایی حفظ آرامش شما را دارد. این واقعاً در بسیاری از زمینه های زندگی ممکن است کمک بزرگی باشد.

کیانیت

برای ثروت و شانس

کیانیت آبی مخصوصاً از نظر شغلی و ثروت کریستال خوش شانسی است. داشتن این سنگ و پوشیدن آن در نزدیکی بدن ممکن است انرژی شما را پر کند ، که ممکن است باعث موفقیت شما شود. این موضوع بسیار مناسب است ، به خصوص هنگامی که می خواهید صحبت کنید و یا فروش را ارائه دهید ، یا وقتی می خواهید.


برای عشق و رابطه

کانیت به شما در زندگی و عشق خود کمک میکند. این بدون توجه به شرایط موجود واقعی است. این سنگ ممکن است نمای وسیعی از وقایع زندگی و برخی شرایط شخصی را ترویج کند ، و همچنین این امکان را برای جدا کردن از احساسات خود فراهم کند ، و  ممکن هم هست وضوح بینایی را گل آلود کند.


برای سلامتی و شفابخشی

کیانیت آبی از سنگهای بسیار خوبی است. این امر ممکن است اطمینان حاصل کند که از دریافت مواد مغذی بسیار خوبی برخوردار خواهید شد و در نهایت از نظر سلامتی قوی می شوید. شما در مواقعی که واقعاً مهم باشد که ذهن شما بسیار تیز باشد ، در حال مهار شدن از طریق مه مغزی هستید. خوب ، کیانیت توانایی انجام شگفتی های زیادی را برای شما دارد.

کیانیت

کیانیت نوعی ماده معدنی سیلیکات آلومینیومی است که معمولاً شفاف به نظر می رسد و درخشش مروارید دارد. معمولی ترین انواع آن کیانیت آبی است که دارای رگه های سفید ، نیلی ، سبز و سیاه است. با این وجود ، برخی از کیانیت ها نیز وجود دارد که به رنگ های نارنجی ، سفید ، خاکستری ، صورتی و زرد است.

معنای نام کیانیت هنوز در یک اصطلاح یونانی آمده است و این به معنا آبی است. این امر عمدتاً به این دلیل است که وقتی این سنگ برای اولین بار کشف کردند، آبی بود همچنین رایج ترین رنگ سنگ است. در ایالات متحده ، مکزیک ، برزیل ، استرالیا ، برمه ، ایتالیا ، اتریش و سوئیس یافت می شود.

تمام رنگ های کانیت دارای لرزش بالایی هستند و سنگ های بسیار قدرتمندی هستند که به پاکسازی چاکراها کمک می کند. آنها همچنین در مدیتیشن بسیار مفید هستند ، زیرا ممکن است به روش های مختلفی به شما کمک کند. ذهن را آرام میکند ، و همچنین به شما امکان می دهند در یک حالت آرامش بخش قرار بگیرید.

تمام رنگ های کیانیت چاکراهای خاصی دارند که بیشتر برای درمان موثر است ، اما ممکن است از هر رنگی برای کمک به شما در هر مسئله کمک کند، زیرا همه آنها کریستال های شفابخش قدرتمندی هستند که دارای انرژی بالایی هستند.

همچنین ممکن است یک ساختار جالب به عنوان یک کریستال داشته باشد و مستعد رشد در انواع جذاب و یا شکل های پیچ خورده باشد. کیانیت آبی ، به طور خاص ، در سایه های مختلف ، از جمله آبی اشک آور وجود دارد ، اما این چندان معمول نیست.


توجه داشته باشید: اطلاعات در این وب سایت جایگزین مشاور و متخصص مراقبت های پزشکی نیست. کلیه اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله اطلاعات مربوط به شرایط پزشکی و بهداشت ، محصولات و معالجات فقط برای اهداف اطلاع رسانی می باشد. لطفاً به پزشک مراجعه کنید.

www.irangemstone.com
09128483558-88952085

ادامه مطلب
جزئیات محصول
15963
نظرات
بدون نظر

نظر دهید

  • Fit:
  • Quality:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

جستجو

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام